Dell S2422HG monitör İncelemesi

Normal Windows kullanımında sırıtmıyor fakat siyah renkli penceleri falan sürüklerken arkada bariz iz bırakıyor. Günlük Windows kullanımında superfast öneriyorum.
Kusura bakmayin, ben fast mod ile sorunsuz oluyor diye okumuşum mesajınızı :/ Şimdi tam oturdu. Windows kullaniminda superfast ile hiçbir ghosting izi belli olmuyor anladığım kadarıyla. Oluyorsa bile farkedilecek kadar olmuyordur diye düşünüyorum. Siparisimi verdim, yorumlariniz benim için kıymetli.

Hala memnun musunuz hocam monitörden?
Hala memnunum. Bu süreçte çok fazla monitör deneyimleme fırsatım oldu lakin bunun kadar güzel panele sahip bir monitör daha görrmedim renkler çok güzel görünüyor. Ayrıca kim gelip görse modelini sorup fiyatlarına bir bakıyor.

Bugün ben de teslim alacağım bir sorun çıkmazsa. Umarım ölü pixel veya teknik başka bir sorun çıkmaz.

Özel olarak ayarladığınız bir renk ayarı, profili var mı hocam?

Arkadaşlar monitörü yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Bugün sabah itibariyle monitör kendi kendine renk ayarlarına girmeye başladı. Ara sıra yapıyor. Arkadaki tuşlardan kapatmaya çalıştığımda ise tuşlar çalışmıyor, 30 40 saniye sonra kendi kendine kapanıyor. Bu sorunu daha evvel yaşayan var mı ?

Belli ki tuşlarda problem var, zaman kaybetmeden garantiye gönder derim.

Monitörü çevirip arkadaki joystick'i biraz sağa sola hareket ettirdim. Şuan için sorun çözülmüş gibi duruyor ama sanırım yine de göndermek gerekiyor. Teşekkür ederim.
Bu arada, MRPT modunu yazılım üzerinden açabilme imkanım var mı ? Ya da bunun için yine DELL'in bir başka yazılımı var mı ? Şuan için Dell Display Manager kullanıyorum.

Bugün ben de teslim alacağım bir sorun çıkmazsa. Umarım ölü pixel veya teknik başka bir sorun çıkmaz.

Özel olarak ayarladığınız bir renk ayarı, profili var mı hocam?
kontrast ayarı 70 de kullanıyorum.
Renk modunda ise custom coloru biraz ayarladım gözüme hoş gelecek şekilde.
Nvidia denetim masasinda iste renk tonu %60da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…