Dell S2422HG vs. ASUS VP249QGR vs. HP X24IH

Bütçe
1550

gatz

Decapat
Daha fazla  
Bunlar arasından birini alacağım. Daha iyi önerisi olan varsa yazabilir. Bütçem maksimum 1550 TL.

İkisinin arasından bende Asus çünkü Dell Va ve kavisli bu ekran boyutunda kavis olunca küçük duruyo monitör galiba ikisinde yükseklik ayarı yok(emin değilim) o yüzden bütçenizi arttırabilirseniz Asus vg249q öneririm kullanıyorum memnunum

Dell FreeSync Premium ve yükseklik ayarına sahip. Sanki yokmuş gibi konuşulmuş. Kullanım amacı 7/24 CS tarzı oyunlar ise X24ih, genel kullanım için S2422HG.

Dell FreeSync Premium ve yükseklik ayarına sahip. Sanki yokmuş gibi konuşulmuş. Kullanım amacı 7/24 CS tarzı oyunlar ise X24ih, genel kullanım için S2422HG.

Genel kullanım için HP daha iyi değil mi IPS olduğu için film falan izliyorum ve arada GTA V ve Mordhau oynuyorum

Genel kullanım için HP daha iyi değil mi IPS olduğu için film falan izliyorum ve arada GTA V ve Mordhau oynuyorum
Her şey panelle bitmiyor.
Burada black uniformity bölümüne baktığımızda karanlık ve karanlığa yakın sahnelerde, bölgelerde, odada kötü bir sonuç elde ederiz. Renk gamutuna baktığımızda birbirine yakın sonuçlar elde eden VA ve IPS arasında en iyi sonucu işte o zaman IPS elde eder. Ama S2422HG'ye bakacak olursak hayli hayli daha önde olduğunu görüyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı