Dell S2721DGF 2900 TL'ye alınır mı?

Nerede yazıyor ölü pixel olduğu? Ben göremedim.
resim_2021-09-26_214227.png

@Farlynx
Alabileceğiniz en iyi ürünlerden biri. Düşünmenize gerek yok.

Kanka bende MSI G24 optık G24 serısınden var 144 Hz 1400TL'ye aldım her türlü işimi görüyor oyun film falan bence bunu almak yerini benim kullandığım monitöre bakabilirsin kavisli ekran bu arada.
Kavisli çok fark ediyor mu sizce ben ileride çizim falan yapabileceğim için flat almayı düşünüyorum

Ben memnun kalmadım, IPS panel olmasına rağmen orta ile kenarlar arasında rahatsız edici renk farkı var. Hareketli içeriklerde rahatsız etmiyor ama forum, word gibi yerlerde rahatsız ediyor.

Denemeden çizim hakkında yorum yapmak zor olur ama bana kalırsa monitörleri dizmeyeceksen flat al.
27 inç yeteri kadar büyük zaten başka monitör almam bide babamın eski bir monitörü var onla da oyun oynayınca video fln izlerim fatta belki yayıncılığa bile başlayabilirim kim bilir.

Kanka.

Kavisli çok fark ediyor mu sizce ben ileride çizim falan yapabileceğim için flat almayı düşünüyorum.

Evde düz bir ekranda var kavisli daha iyi bana göre hem daha güzel :D bu benim kullandığım monitör.

Kanka.

Evde düz bir ekranda var kavisli daha iyi bana göre hem daha güzel :D bu benim kullandığım monitör.
1200 tl daha ekleyip hem büyük hem daha kaliteli almak dahi iyi bence, çizim falan yapmayı düşündüğüm için curved a çok sıcak bakmıyordum zaten neyse çok sağolun karar verdim herhalde

Geri
Yukarı