Dell S2721DGF 2K 165Hz monitör incelemesi

@Reuses inanın Samsung'un monitörü göründüğü kadar iyi değil. Çok az farkla daha başarılı hem de IPS panelli bir monitör almak varken düşünmeyin bile. Sadece taksit olayı İtopya'da biraz sıkıntılı.

@Ek01000 hocam son olarak, kutu içeriğine baktım ama monitörü TAM güçte kullanabileceğimiz DP kablosu çıkıyor değil mi? Malum Samsung'da 120 lira ona bayılmak gerekiyor

Güzel bir inceleme olmuş, özellikle 2K monitör aradığım şu dönemlerde bal gibi oldu. Zaten Dell alacaktım fakat kararlaştırmamıştım bu o yönden çok iyi oldu. Ben de halihazırda Dell SE2419HR kullanıyorum ve Dell monitörlerin kalitesi ve IPS'nin renk kalitesi ciddi anlamda hissediliyor.

@Ek01000 hocam son olarak, kutu içeriğine baktım ama monitörü tam güçte kullanabileceğimiz DP kablosu çıkıyor değil mi? Malum Samsung'da 120 lira ona bayılmak gerekiyor .
Evet hocam. 2K 165Hz'de kullanabilmeniz için DP ve ekstra olarak HDMI 2.0 kablosu koymuşlar. HDMI'dan en fazla 2K 144Hz, DP'den ise tam performans alabiliyorsunuz.

Benim de çok sevdiğim bir monitör bu. Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın.

Rica ederim dostum çok hayırlı olsun güzel bir inceleme olmuş aynı zamanda. Benim 27GL83A da bugün geldi, gayet güzel her şey, ikimiz de memnunuz ne iyi ki.
Hocam bende bu monitörü almayı düşünmüştüm ama 4 farklı monitör arasında kararsız kaldım. Son durum nasıl memnun musunuz? Siyah renklerde aşırı parlama var mı?

@enable çok memnunum. Siyahlar gerçekten kara delik gibi. Bu fiyat aralığında alınacak en iyi monitör diyebilirim. İçiniz rahat olsun.

Hocam bende bu monitörü almayı düşünmüştüm ama 4 farklı monitör arasında kararsız kaldım. Son durum nasıl memnun musunuz? Siyah renklerde aşırı parlama var mı?

@enable çok memnunum. Siyahlar gerçekten kara delik gibi. Bu fiyat aralığında alınacak en iyi monitör diyebilirim. İçiniz rahat olsun.

dostum itopya'nın web stoğunda bitmiş monitör. başka yerde de yok. gelir mi ne zaman gelir allah bilir. eğer o 4 seçeneğin arasında lg 27gl83a varsa ve bütçe kaygısı varsa, yılbaşı olmadan 3290 tl fiyattan alın derim. sonrasında fiyatlar hem normale dönecek hem de yeni yıl zammı eklenecek muhtemelen. indirimler için son haftadayız bunu da göz önünde bulundurun. o 4 monitör arasındaki farklar vereceğiniz fiyat farkına değer mi bunu da düşünün.

Monitör stoğu yok. Bende arıyorum kaç gün. Bu fiyata bu özellikte yok monitör. Kafa karıştırıyor hep.

Güzel ürün, peki OSD nasıl kontrol ediliyor ve stok hakkında bir bilginiz var mı? @itopya.com

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…