İnceleme Twisted Minds TM272QE 2K 165Hz Gaming monitör

Bayağıdır muhabbeti dönen ve uzun zamandır göz koyduğum TM272QE ürününü 2 gün önce sipariş ettim ve bugün elime ulaştı. Dedim ben de benim gibi merak edip "sıkıntı çıkmasın tanımadığımız bilmediğimiz marka" diye düşünen herkes için hem monitörü göstereyim hem de satın alma deneyimimi paylaşmış olayım. İncelememin dandikliğinin farkındayım. Maksadım sürekli konu olup da videosu olmayan bu ürünü 2K Gaming monitör bakınanların hiç değilse bir görmeleri, direkt kör bir alışverişe girmektense. Panel Innolux M.270KCJ-K7E.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alakasız bir şey yok. Şu an monitörün alınıp alınmayacağı hakkında tartıştık ve anlaşıldığı üzere ben haklı çıktım :D
Monitörün inceleme konusunda monitör hakkında tartışmak alakasız olmaz herhalde.

Fake hesap konusundan itibaren konuyla alakasız konuşulmaya başlanıyor.

Bu tarz markaların monitörlerini önermiyoruz. Nedenlerini konuşmaya gerek dahi yok.
Bu tarz markaların üretim hataları büyük firmaların üretim hatalarından daha çok olur.
Kalkıp Twisted markasını gidip AOC ile MSI ile Dell ile kıyaslama yapamazsın.
Zahmet edip inceleme yapmanız güzel ve hoş ama "alınmaz" diyenlere aldanmayın tarzı manipüle edici sözlere gerek yok.
İsteyen sormaz gider ve alır. Memnuniyetini veya memnuniyetsizliğini kendine saklar.

Ayrıca konu içinde @Bnalsveee eisaemyck bilgi aktarım kusursuz. Tebrik ediyorum.

Son düzenleme:
Kullanıcılarından biriyim yaklasık 5 6 aydır kullanıyorum. Gostingdir yırtılmadır gibi terimlere hakim değilim daha doğrusu gosting veya yırtılma bariz bir şekilde olmadıkça anlamam ben. Hissiyata gelince Assassin's Creed Valhalla da kapalı veya az ısıklandırılmalı alanlarda gama yanı ekranda karaltı problemi yaşıyorum parlaklık yükseltincede dışarısı çok parlak oluyor oyundan mı monitörden mi bilemiyorum. Ölü piksel yok zamanla ölğr mü kullanımla pikseller bilmiyorum. Ayrıyeten diger monitörümde ( yeni sistemim var ve dolayısı ile yeni 2 k monitör olarak bunu aldım eski sistem monitörüm wievsonc 1080p 1 ms bir monitördü memnundum) eski monitörümde hazır FPS MOBA veya film gibi ekran gama vs ayarları verken bu monitörde yok. Elle ayarlamak gerekiyor ki hatırladıgıma göre fazla özelleştirmede sunmuyor. Parlaklık ayarı vs kısmında ve su 1 aydır PC açılıyor monitör ondan 10 15 sn sonra görüntü veriyor. Bozuluyor mu bilmiyorum inşallah bozulmaz zira bozulsa bile hala üretilen bir monitor iade seçenegi veya başka model seçenegi şu anda yok. Kısacası ben beklentimi pek alamadım ekran mat duruyor bence 2 3 k daha fazla ver bilinen marka Dell ASUS vs al bu arada view Sonic de monitorde iyi bir marka F/P olarak çekinmeyip ViewSonic'de alabilirsiniz. Sen neden almadın derseniz ben bu monitoru 6200'e aldım aldım dönemde begendigim ViewSonic modeli 8 8.5 k idi zaten PC toplayacağım diye 40k masraf yaptım biraz monitörden kısmak istedim. Sonuç iyi olmadı. Ha kullanılır mı kullanılır dedigim gibi bana rahatsız edici geldi kullanımı lakin 2K görğntü veren bu fiyatta bir ürün bulmaz zor 8 10 k arası.

Geri
Yukarı