Dell S2721DGF 2K 165Hz monitör incelemesi

@Ek01000 monitörü hangi ilden satıyorsunuz acaba. Herhangi bir yerde ilanı var mı? İkinci el alım satım bölümüne mesaj yazamıyorum. Buradan genel konuşmakta ne kadar doğru orası da mechul. Özel mesajda atamıyorum.

Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Sattın mı monitörü?
Açıkcası çok güzel monitör stok gelene kadar bekliyeceğim LG27GL850-B de vardı da bunu görünce fikrim degişti. 165Hz 2K IPS ve ghosting sorunu olmadan gerçekten çok iyi monitör güzel inceleme olmuş teşekkürler.

Satmaktan vazgeçtim hocam. İlginize teşekkürler.

epey beklemen gerekebilir 4 aydır yok stoklarda, ondan önce de bir tek itopya'da vardı. beklemek yerine direkt itopya'yı arayıp sorabilirsin. tabii müşteri hizmetlerine bağlanmayı başarabilirsen.

Epey beklemen gerekebilir 4 aydır yok stoklarda, ondan önce de bir tek İtopya'da vardı. Beklemek yerine direkt İtopya'yı arayıp sorabilirsin. Tabii müşteri hizmetlerine bağlanmayı başarabilirsen.

Zaten haziran ayından sonra alacağım mecbur yeni aldıgım RTX 3070'li sistemin taksidi ödüyorum çok acelem yok şu an 1080p 144Hz le idare ediyorum.

@Ek01000 Aynı monitörü bende kullanıyorum da internette güzel bir ayar bulamadım. Kendi ayarlarınızı paylaşabilmeniz mümkün müdür?

@Ek01000 aynı monitörü bende kullanıyorum da internette güzel bir ayar bulamadım. Kendi ayarlarınızı paylaşabilmeniz mümkün müdür?

Dostum FPS mode ayarında kullanıyorum.
Parlaklık: %100
Kontrast: %80
Sharpness: %70
Response time: Super Fast/Fast (fark yok)
Dark stabilizer: 1 (duruma göre 2)
Hue: %50
Saturation: %60

Icc profile ayarını buradan "post calibration" bölümündeki "here" yerinden indirebilirsiniz.

Aklınıza takılan başka bir şey olursa yazmaktan çekinme lütfen.

Reis ayarlar iyiymiş teşekkür ederim hızlı dönüşün için(beyaz sayfalar hariç beyaz sayfalarda 10 saniye durulmuyor parlaklıktan) birde birşey daha sorucaktım. Bu Display kısmında bulunan Smart HDR ve Others kısmında bulunan LCD Conditioning ayarları tam olarak ne işe yarıyor biliyorsan? genellikle oyun oynuyorumda kullanmalı mıyım bu ayarları bilmiyorum o yüzden merak ediyorum.

@warstr ne demek, umarım işinize yaramıştır. Parlaklığa o kadar alıştım ki hiç yadırgamıyorum bile parlaklığı artık .

Smart HDR Windows ayarlarında HDR özelliğini açtığınızda ki HDR modunu ayarlıyor.

LCD conditioning ayarını bende anlamadım. Eğer bulabilirseniz söylerseniz çok iyi olur .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…