Dell S2721DGF vs. Samsung LC27HG70

Bütçe
3500
şöyle de özetleyebiliriz; dell genel anlamda lg'ye göre biraz daha önde, local dimming konusunda ise geride. gl850b'nin görüntü kalitesini yapay bulan da var olağanüstü bulan da. evet monitörde bir sorun çıkması durumunda garanti kapsamında işi çözüme götürmeniz gerekiyor. çünkü itopya amazon gibi öyle kolay iade almıyor (en azından pek çok insanın tecrübesi bu yönde)

iade etmeye kesin net karar verirseniz artı eksi karşılaştırmasını gl850b ile değil, benim aldığım ve cuma günü elime geçecek olan gl83a ile yapın. görüntü kalitesi gl850b ile aynı olmakla birlikte sRGB kullanıldığı için 850b'de göze batan oversaturated durumu yok ve 6 taksitli fiyatı dell'e göre 510 tl (kupon kullanırsanız 540 tl) daha ucuz. artı beğenmezseniz derhal iade imkanı var. zaten amazon'da en popüler monitörler listesinde 3 gündür kapış kapış alıyor herkes.

ancak iade önemli değil gerekirse garantiye gönderirim, az da olsa local dimming'i göz ardı ederim ve artı 540 tl vermek önemli değil derseniz dell'i tercih edin.
Kararımı verdim Dell'i deneyeceğim. Zaten dandik TN panelden geliyorum. Bir de kalibre ettikmi tadından yenmez. Korkanın da çocuğu olmaz. Ahahahah :D
Teşekkür ederim.

Kararımı verdim Dell'i deneyeceğim. Zaten dandik TN panelden geliyorum. Bir de kalibre ettikmi tadından yenmez. Korkanın da çocuğu olmaz. Ahahahah :D
Teşekkür ederim.

güzel tercih. dell şu an bir tek itopya'nın web stoğunda var ve bitmek üzere olabilir. alım aşamasında ve elinize geçtikten sonraki tecrübelerinizi lütfen bizimle de paylaşın. şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı