DELL S2722HS monitördeki ölü pikseller yüzünden iade edilir mi?

Fikop

Hectopat
Bugün elime geçen monitörde 1 adet sol tarafa doğru kırmızıda yanmayan bir pixel bulunuyor. İade etmeli miyim? Bu doğru yanmayan pixel diğer pixelleride etikiyebilir mi?

Dell monitörlerde ölü pixel garantisi var. 1 tane bile ölü pixel olsa da sorunsuz değişim yapıyorlar. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçin derim.

Dell monitörlerde ölü pixel garantisi var. 1 tane bile ölü pixel olsa da sorunsuz değişim yapıyorlar. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçin derim.
Tamamdır çok teşekkürler, iade yerine değişim isteyeceğim.

bana maalesef 6 adet pixelde destek sağlıyoruz dediler. Gaming gen'e yazdım ürünü yollayın dediler. Onlara geri yollacağım.

Son düzenleme:
Tamamdır çok teşekkürler, iade yerine değişim isteyeceğim.

Bana maalesef 6 adet pixelde destek sağlıyoruz dediler. Gaming Gen'e yazdım ürünü yollayın dediler. Onlara geri yollacağım.

İyide ben alırken 3 yıl yerinde servis garantisi ve bir ölü pixelde bile değişim garantisi var diye almıştım. Dell'in sitesinden de bakabilirsiniz.

5 yazıyor? THH göre haklıyım ancak uğraşmak istemiyorum. Ürünü gaming gen'e yolladım. Eğer değişim yapmazlar ise paşa paşa iade hakkımı kullanacağım.

Dosya Ekleri

• 41OsHErJEN.png
    41OsHErJEN.png
    90,7 KB · Görüntüleme: 13

Yeni konular

Geri
Yukarı