Dell SE2417HGX alınır mı?

Versity

Femtopat
Merhabalar, aşağıdaki sistemi alacağım ve bu sisteme yönelik diğer linkteki monitörü alacağım. Açıkçası başka monitör önerisi değil de bu marka monitör hakkında sıkıntı yaşar mıyım? Bu konuda yorumlarınızı istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz bir sisteme 144HZ 1080P monitör yakışır yoksa sistemin değerini tam alamazsınız bir nevi boşa para harcamış olursunuz.

Bu tarz bir sisteme 144HZ 1080P monitör yakışır yoksa sistemin değerini tam alamazsınız bir nevi boşa para harcamış olursunuz.
Merhaba şuanlık bütçem olmadığı için böyle bir tercih yaptım. İlk fırsatta 144hz monitöre geçiş sağlayacağım. Ama bu monitör hakkında görüşleriniz önemli.

Merhaba şuanlık bütçem olmadığı için böyle bir tercih yaptım. İlk fırsatta 144hz monitöre geçiş sağlayacağım. Ama bu monitör hakkında görüşleriniz önemli.
Benim tavsiyem sabırlı olup 144hz monitör almanız yönünden paranızı harcayıp en baştan biriktirmek yerine elinizde olan parayı katlamanız daha mantıklı olacaktır.

Bu monitöre bir göz atarsanız sevinirim: ViewSonic XG2405 24" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full Fiyatı

Yeni konular

Geri
Yukarı