Dell streak 7 tablete nasıl ROM atılır?

ADB yeni bağlantı:

1588893536047.png

T.

Adb yeni bağlantı:

Eki Görüntüle 556453

Teşekür ederim ben de oradan indirdim anladım atcağınız linki sağ olun. Ben hepsini sildim res atayım PC'ye tekrar kurcam.
Şimdi sildim res atım yükledim res atım tekrara aynı hata tablete USB ayıklama vardı onu devre dışı bıraktım tekrara deneyeceğim.

Son düzenleme:
Hevesinizi kırmak istemem ama sizin bana gösterdiğiniz ROM u merak edip indirdim ve bunlar çıktı:

1588894595308.png

Bunları TWRP ile kuramazsınız zaten arşivin ana dizininde bile değil. Zaten diğer ROM kurma videoları da çok eski anlaşılmıyor ve İngilizce, biraz yeni bir cihaz olsaydı daha anlaşılır şeyler bulabilirdik. Bence böyle kalsın cihaz bu durumu hiç fark etmeseydim ve siz çoktan TWRP yöntemini yapsaydınız cihaz bozulabilirdi.

Hevesinizi kırmak istemem ama sizin bana gösterdiğiniz ROM'u merak edip indirdim ve bunlar çıktı:

Eki Görüntüle 556460

Bunları TWRP ile kuramazsınız zaten arşivin ana dizininde bile değil. Zaten diğer ROM kurma videoları da çok eski anlaşılmıyor ve İngilizce, biraz yeni bir cihaz olsaydı daha anlaşılır şeyler bulabilirdik. Bence böyle kalsın cihaz bu durumu hiç fark etmeseydim ve siz çoktan TWRP yöntemini yapsaydınız cihaz bozulabilirdi.

Canınsağolsun seni gece gece yorduk hakını helal et iyi sahurlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı