Çözüldü Dell Vostro 5468'e NVMe SSD takılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Anladım hocam. Büyük ihtimalle düz M.2 disk. Riske girmeye gerek yok. NVMe destekli olan yuvalarda, benim gördüğüm kadarıyla 3 adet boyut oluyor. 3 adet vida yeri oluyor. Dediğimi hem laptolarda, hem masaüstü bilgisayar anakartta da gördüm.

Fotoğrafını yine de çekerim sizin için. Ama bahçeye çalışmaya gideceğim şimdi, babam bel fıtığı olduğundan ekim işlerini yapacağım, gerçi çiftçi değiliz.
@Yener K. hocam portun fotoğrafı.
@Yener K. hocam portun fotoğrafı.
@AJFA sayın hocam portun fotoğrafını çektim. M.2 SATA SSD disklerde 1 B ley 1 tane de M key olmaz mı?
Düzenleme yapmama izin verilmedi, eğer alıntılama yapılırsa alıntı yapacak kişi onu "key" diye düzeltebilir mi?
Hocam bence en iyisi cihazın içini açın M.2 yuvasını kontrol edin. Hatta görselini paylaşabilirseniz çok iyi olur.
Hocam paylaştım ama bakmadın sanırım.
@Yener K. hocam? Unuttunuz beni :(
Arkadaşlar yardımınız için yine de teşekkür ederim sorun çözüldü. O port üzerindeki tüm pinleri tek tek sayıp yapısal olarak da M.2 ile Nvme SSD diskleri karşılaştırınca NVMe olduğunu gördüm. Yanı 970 EVO Plus almak istesem takabilecegim. Başlasın para biriktirme operasyonu, gerçi kardeşime 400 lira borcum var, erteleyeceğim ya da bir Kingston A2000 alacağım.

Dosya Ekleri

• 20210320_162557.jpg
    20210320_162557.jpg
    125,8 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:

Geri
Yukarı