Delta Servis'in Yedek Parçaları Orijinal Mi?

Flaming0

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Hekim
Arkadaşlar merhaba, LG G2 telefonumun ekranı kırıldı, garantisi Delta Servis.
Delta Servis'in değiştirdiği parçalar orijinal parçalar mıdır? Bu konu hakkında fikri, deneyimi olan varsa yardımcı olabilir mi? Çünkü Delta Servis de LG Türkiye'de ekran değişimi için 450TL istiyorlar. :/

Bir de ekranı Delta Servis'te değil de LG Türkiye'de değiştirtsem daha sonra Delta Servis telefonun açıldığını ya da ekranın değiştiğini anlayabilir mi?

Bende @BilgisayarKurdu nun tavsiyesiyle lg g2 32 gb 1.060tl ye aldım. 50 tl ye kaliteli bir temperli cam taktırdım arkasınada birde kılıf aldım . Şuan memnunum.

Keşke tamperli cam alsaydınız.

Yarın öbür gün garanti için gönderdiğimde telefonun açıldığını anlamazlar mı sizce?

@SQUEZZOO Hocam telefonu kılıfsız ve jelatinsiz kullanmanın zevki gerçekten başka, tamirden sonra yine aynı şekilde kullanmayı düşünüyorum açıkcası.

Dediğim öyle kapaklı değil sadece arka kapak. Hemde diğerleri gibi üstü ve altıda kapatmıyor. Kılıf tamamda niye ekran koruyucusuz kulanıorsun 50 tl ye alsan belki sana 450 tl masrafı çıkmıcaktı.

Dediğim öyle kapaklı değil sadece arka kapak. Hemde diğerleri gibi üstü ve altıda kapatmıyor. Kılıf tamamda niye ekran koruyucusuz kulanıorsun 50 tl ye alsan belki sana 450 tl masrafı çıkmıcaktı.
Dediğin ekran koruyucunun linkini atabilirmisin bende şu an sadece jelatin var olmazsa ondan alayım.

Sıkıntı olmaz merak etme. Kasalı kapa dense de plastik bir kapak var arkasında. İttirme ile yerine oturuyor, çıkartılması zor hepsi bu.
Ve ben de aynı şekilde kılıfsız kullanıyorum. Hiçbir güç kılıf taktıramaz o telefona.
Sadece %200 daha dikkatliyim hepsi bu. Buna rağmen 10 kere düşmüştür 1 ayda.
Hepsi yarım metrelik yumuşak zeminler. Özellikle dışarıda çok dikkatliyim.

Sıkıntı olmaz merak etme. Kasalı kapa dense de plastik bir kapak var arkasında. İttirme ile yerine oturuyor, çıkartılması zor hepsi bu.
Ve ben de aynı şekilde kılıfsız kullanıyorum. Hiçbir güç kılıf taktıramaz o telefona.
Sadece %200 daha dikkatliyim hepsi bu. Buna rağmen 10 kere düşmüştür 1 ayda.
Hepsi yarım metrelik yumuşak zeminler. Özellikle dışarıda çok dikkatliyim.
Ben mat ince plastik kaplardan kullanıyorum elde hiç hissedilmiyor kullanacak olursanız tavsiye ederim.

1000 liralık telefon ekranına 50 liralık jelatin taktırınca dokunmatik ve görüntü bana çok kötü geliyor. :/

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı