Deltarune chapter 2 için Türkçe yama ne zaman çıkar?

*Öhöm öhöm*
Selamlar hepinize, yine ben.
Öncelikle belirtmek istediğim bir şey var, ekibimiz yenilenme aşamasında. Temizlik oldu biraz diyebiliriz : )
Çeviriye baştan başlamıyoruz, sadece şu aralar ekip yenilenme sürecinde olduğu için çeviri işi aksayacak. Tahmin edebileceğiniz üzere yeni kişiler alıyoruz ekibimize. Ekip tamamlanınca -umarım- eskisinden daha hızlı bir şekilde devam edeceğiz.
Hangi ay çıkar çeviri orasını bilemem fakat şu aralar çıkmayacağı kesin.
Uzun bir süre sonra görüşmek üzere, sadece şu anki durum hakkında bilgi vermek istedim.

*Öhöm öhöm*
Öncelikle belirtmek istediğim bir şey var, ekibimiz yenilenme aşamasında. Temizlik oldu biraz diyebiliriz : )
Çeviriye baştan başlamıyoruz, sadece şu aralar ekip yenilenme sürecinde olduğu için çeviri işi aksayacak. Tahmin edebileceğiniz üzere yeni kişiler alıyoruz ekibimize. Ekip tamamlanınca -umarım- eskisinden daha hızlı bir şekilde devam edeceğiz.
Uzun bir süre sonra görüşmek üzere, sadece şu anki durum hakkında bilgi vermek istedim.
Deltarune Chapter 5 çıkmadan yama tamamlansın o bize yeter XD

Şaka bir yana Allah kolaylık versin herkese. Yaptığınız iş cidden zor.

*Öhöm öhöm*
Kolay gelsin ben bir süre Discord'a ara verdim. Okullar bitince geleceğim. Yardıma ihtiyacınız olursa gönüllü olabilirim. :)

Merhabaa çeviri işinde kolay gelsin gerçekten hiç kolay bir iş değil acaba bu ay ya da önümüzdeki ayda görme şansımız var mı?
Artık tarih konusunda umutlandırmayı pek düşünmüyorum çünkü gönüllü çeviri işlerinde her şey her zaman tıkırında gitmiyor. Önümüzdeki ay yaz tatiline girileceği için çeviri işleri muhtemelen hızlanır. Yazın çıkar diye düşünüyorum. İyi geceler dilerim.

Artık tarih konusunda umutlandırmayı pek düşünmüyorum çünkü gönüllü çeviri işlerinde her şey her zaman tıkırında gitmiyor. Önümüzdeki ay yaz tatiline girileceği için çeviri işleri muhtemelen hızlanır. Yazın çıkar diye düşünüyorum. İyi geceler dilerim.

İyi geceler cevaplandırdığınız için teşekkür ederim tekrar kolay gelsin seviliyorsunuz <3.

Yeni konular

Geri
Yukarı