Delux M700 3327 25ms olması sıkıntı çıkarır mı?

Yer
Niğde
Merhaba bu konuda çok takıntılı biriyim.
Eski farem Viper Mini ile bir karşılaştırması var:
Baktığımda eski farem 2.5ms iken Delux 25 civarı, ayrıca şu ağırlık olayını da anlamadım 96 mı 70 mi?

Bir arkadaşımdan klavye alacaktım, hazır onu alırken faremi de vereyim dedi ve bana da cazip geldi ama bu MS olayı kafamı karıştırdı.
Bir de İnput lag ı düşük bir monitöre sahibim. Boyle olunca input lag ı da daha çok hissedeceğim gibi geliyor.

Bu MS olayı yazılımdan dolayı böyle diyorlar, başka bir yazılım yüklesem veya hiç yüklemesem düzelir mi? Sizce ne yapmalıyım?

Ağırlığın 70 gram civarı olması lazım.
Şurayı alıntılıyorum ama işe yarar mı emin değilim denersiniz bir aksilik falan olursa herhangi bir sorumluluk kabul etmem bilginize.

Delux farelerin ortak sorunu yüksek Click latency 29 ms falan latency var bu farede kaynak olarak rtingse bakabilirsin orada ölçmüşler.

Gerçi başka kaynaklarda 10 ms falan olarak da geçiyor bende tam emin değilim hangisi doğru. Zaten stokta kalmadığı için bu kadar derin araştırma gereği duymamıştım.

Ben şahsen son kullanıcının bu farkı anlayamayacağına inanıyorum tercih sizin.

Sonradan ekleme.

Şöyle birkaç kaynak buldum ne kadar işe yarar bilemiyorum ama burada dursun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İncelemenin son kısmında bahsedilmiş.

İyi sosyaller hocam.

Sizin fare 3327 olan versiyonmuş dikkatimden kaçmış bu durum kusura bakmayın. Videolara bakarsanız 3389 olan versiyonda denendiğini görürsünüz sizde işe yarar mı bilemiyorum.

Son düzenleme:
Ağırlığın 70 gram civarı olması lazım.

Şurayı alıntılıyorum ama işe yarar mı emin değilim denersiniz bir aksilik falan olursa herhangi bir sorumluluk kabul etmem bilginize.

İyi sosyaller hocam.
Teşekkürler, biraz içimi rahatlattı bu yöntemler.

bu biraz hissedilir bir değer birde kafaya takarsan bunu hissedersin, ama abartı bir fark yok. O fiyatta olan ortalama farelerde o değerde

Geri
Yukarı