Delux M800 Ultra alınır mı?

Memnun musun hocam yurt dışı olması çok çelişkide bırakıyor.

Peki hocam 500 TL ne kadar süre içinde geliyor bir bilginiz var mı?

Maalesef o konu hakkında pek bir bilgim yok. Amazon yurt dışı yurt içi fark etmez üzmez sizi. M800 Ultra alacaksanız da 600mAh olan versiyonu almaya dikkat edin.

Maalesef o konu hakkında pek bir bilgim yok. Amazon yurt dışı yurt içi fark etmez üzmez sizi. M800 Ultra alacaksanız da 600mAh olan versiyonu almaya dikkat edin.

Anladım hocam. Garantisi oluyor mu peki ürünün? Örnek 2 ay kullandık ve sıkıntı oldu.

Oluyor olması lazım. Amazon ile iletişime geçtiğinizde satıcıya ulaşıyor. Ardından zaten işlemler başlıyor hocam.

Anladım hocam yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Aynen bende 600mAh siparişi verdim.

2'si arasında kaldım. Hocam ama muhtemelen ASUS'u alacağım Deluxe yurt dışından geleceği için gelmesi çok daha uzun sürer muhtemelen.

Anladım hocam yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

2'si arasında kaldım. Hocam ama muhtemelen ASUS'u alacağım Deluxe yurt dışından geleceği için gelmesi çok daha uzun sürer muhtemelen.
Zaman sıkıntım yok benim.

Asus 79gr.
Deluxe 55gr.
Ağırlıkları mevcuttur.

Asus 85 Saat
Deluxe 600mAh 120 Saat
Kullanım süresi sunmaktadır.

Seçim size kalmış. :)

Zaman sıkıntım yok benim.

ASUS 79gr.
Deluxe 55gr.
Ağırlıkları mevcuttur.

ASUS 85 saat.
Deluxe 600mAh 120 saat.
Kullanım süresi sunmaktadır.

Seçim size kalmış. :)

Hocam ağırlığıda işin içine kattığımızda Deluxe'ye karar verdim :) garanti hakkında bir bilginiz var mı? Ya da tecrübenizden. 2 ay sonra falan sıkıntı çıkarda ne olacak?

Hocam ağırlığıda işin içine kattığımızda Deluxe'ye karar verdim :) garanti hakkında bir bilginiz var mı? Ya da tecrübenizden. 2 ay sonra falan sıkıntı çıkarda ne olacak?
Amazon ile iletişime geçmeniz yeterli olur garantisi konusunda onlarda satıcı ile görüşüyor.
Deluxe 600mAh 55gr.
300mAh versiyonu 49gr.

Bende HP Omen Reactor var 160 gram ağırlığa sahip sanırım ona geçince böyle hissedeceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Amazon ile iletişime geçmeniz yeterli olur garantisi konusunda onlarda satıcı ile görüşüyor.
Deluxe 600mAh 55gr.
300mAh versiyonu 49gr.

Bende HP Omen Reactor var 160 gram ağırlığa sahip sanırım ona geçince böyle hissedeceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam 160 gr nedir ya benim telefonum 140 gram bilekleriniz güçlüdür bayağı :)

Yeni konular

Geri
Yukarı