Deluxe M800 Ultra içinden çıkan bu şey ne işe yarıyor?

140122

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba bugün bu mouse elime ulaştı ve içinde şu şey çıktı.

IMG_20240415_173632.jpg

IMG_20240415_173629.jpg

Bu tam olarak ne işe yarıyor kablosuz olarak kullanıyorum bunu da kullanmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kullandıktan sonra görüşlerinizi de yazar mısınız?

Tabii bir süre kullanayım yazarım.

Kablosuz alıcısını uzatma kablosu ile kullanırken alıcıyı o alete takıyorsunuz. Diğer tarafıda uzatma kablosu oluyor.
Alıcıyı bu şekilde uzattıktan sonra mouse pad yakınına koyun.

Biraz daha detaylandırır mısınız tam anlamıyorum çünkü bu tür şeylerden içinden bir adet USB ucu çıktı onu taktım PC'ye farenin altında 2.4G'ye çektim kullanıyorum. Oyun falan oynayacağım onu da kullanmam gerekli midir?

Sağdaki kabloyu bilgisayara takın, ucuna bu aleti takın. Onunda ucuna alıcıyı takın ve alıcıyı mouse pad yakınına yerleştirin ki bağlantıda kopma/gecikme olmasın.
Eki Görüntüle 2169408

Ha anladım teşekkürler ben kablosuz kullanmayı tercih ediyorum resimde farenin solundakini taktım yeterli olur mu uygulamasında 1000Hz yaptım bir de sormak istediğim mouse delayını kaç ms yapmam gerek 4'e aldım yeter mi?

Hocam kullandıktan sonra görüşlerinizi de yazar mısınız ?
Ben bir süredir kullanıyorum.
Hafif ve kontrolü güzel bir mouse. Sadece bana biraz küçük geldi.
Malzeme kalitesi iyi hissettirmiyor. Clickler ve scroll hissiyat olarak dandik gibi açıkçası. Ama bozulmadığı sürece bir problem değil. Dış yapısı biraz böyle kaygan ama tozlu gibi bir hissiyatı var. O yüzden ben grip tape taktım. Grip tapeler kutudan çıkıyor zaten. Genel olarak memnunum.

Ben bir süredir kullanıyorum.
Hafif ve kontrolü güzel bir mouse. Sadece bana biraz küçük geldi.
Malzeme kalitesi iyi hissettirmiyor. Clickler ve scroll hissiyat olarak dandik gibi açıkçası. Ama bozulmadığı sürece bir problem değil. Dış yapısı biraz böyle kaygan ama tozlu gibi bir hissiyatı var. O yüzden ben grip tape taktım. Grip tapeler kutudan çıkıyor zaten. Genel olarak memnunum.
Mavi rengini kullanıyorum.

Delay 0 yap, çift tıklama gibi şeyler olmaz ise öyle kalsın.
Alıcıyı mouse pad yakınına koymanı öneririm. Kablosuz olarak daha düzgün çalışması için o alet.

2 yaptım ve çift tıklama yaptı 4'e çektim bende. Bir de alıcıy hiçbir şeye bağlamadan mı öylece mouse pad yakınına koyacağım?

2 yaptım ve çift tıklama yaptı 4'e çektim bende. Bir de alıcıy hiçbir şeye bağlamadan mı öylece mouse pad yakınına koyacağım?

Tamam tamam şimdi anladım pardon. Adamakıllı okumamışım yazınızı.

Yeni konular

Geri
Yukarı