Demirdöküm atron kombi alttan bütün suyu attı

RayuxR4

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler. Kombi isitmayinca bakmaya gitmiştim. Gittiğimde barı 0.8'e kadar düşmüş ve alttan bayağı bir su akıyordu. Kapağı acabilidigm kadariyla siyah boru gibi bir şey üstünde elektrik işareti var ve altından su akıtıyor. Şu an kombimi kapattım. Yardım edin.

Bizde de başka marka var aynı durumu yaşatıyor. O siyah kapağı ittirip yerine oturtunca düzeliyor. 2 bara kadar sorun olmadı bizde.

Fazla su vermissiniz kendi kombimde de yasadim su verme vanasini sonuna kadwr kapatin kombiyi acin butun su tahliye edilene kadar bekleyin kombiyi acin ve bar netlesene kadar bekleyin eger cozulmezse teknik destek arayin yardimci oluyorlar.

Arkadaşlar iyi günler. Kombi isitmayinca bakmaya gitmiştim. Gittiğimde barı 0.8'e kadar düşmüş ve alttan bayağı bir su akıyordu. Kapağı acabilidigm kadariyla siyah boru gibi bir şey üstünde elektrik işareti var ve altından su akıtıyor. Şu an kombimi kapattım. Yardım edin.
Görsel paylaşır mısın?

Gereğinden fazla su bastığın için kombi içerisindeki fazla suyu dışarı atmış. Ancak genelde kombi bütün suyu atmaz yalnızca fazlalık olanı dışarı atar. Tekrar su doldurmayı dene ancak bu sefer 1.5 bar basıncı geçmemeye dikkat et. Eğer kendine güvenmiyorsan bilen birisini çağır.

Geri
Yukarı