Demon's Souls Remastered

Makaleler
10
Yer
Konya, Selçuklu
Daha fazla  
Aradan geçen bir 10 ayın ardından haziran ayının başlarında herhalde Demon's Souls'u bitirdim şimdi gelelim incelemeye

Teknik açı:
Bölüm tasarımları: Hayatımda gördüğüm en iyi işlerden biri gerçekten anı yaşatıyor ve oyunu oynarken "Bunu nasıl yaptınız ya?" dediğim yerler çoktu.

Atmosfer: 2-1 hariç iç karartıcı ve karanlık bir temaya sahip oyun.

Grafik: Tek kelime ile şahane anı yaşatıyor.

Hikaye: Çoğu souls oyununda olduğu gibi hikaye bayağı arkada kalmış anlamak biraz zorluyor.

Oynanış: Animasyonlar güzel vuruş hissiyatı gayet iyi.

Düşman Tasarımları: Düşmanlar atmosfere göre yerleştirilmiş ve hepsi oturmuş. (İnsafsız iskeletler hariç)

Zorluk: Anlayana kolay anlamayana imkansız yani oyunu öğrenince (4. diyar hariç) hiç takılmıyorsunuz bu anlama olayını @Emin Çıtak hocamın tam çözümleri ile aşabilirsiniz.

Oyun PlayStation 5'iniz varsa kesinlikle alınmalı tavsiye ediyorum.

GLİTCH:
Oyunda olan bir hata ile glitch yapabilirsiniz yalnız tavsiyem New GAME+'ta yapmanız yoksa oyunun zevkini alamazsınız.

Şartlar:
1-Kutulu Demon's Souls
2- gerekirse uzun süre olmayacak internet

Adım Adım Yapım:
1-Playstationumuzun tüm ağ bağlantılarını kesiyoruz
2-Demon's Souls'u siliyoruz ve CD'yi çıkartıp tekrar takıyoruz oyun tekrar kuruluyor
3-Oyunu açıp Flamelunkerı kesip 2-1 de olan demircide kırık kılıcı Bluebood kılıcına basıyoruz yani asilzade kılıcına
4-https://www.youtube.com/watch?v=C79ONzKGxn4 bu video da olduğu gibi flamelunkera giderken bu memuru kesiyoruz ve Gold coin kasıyoruz
5-Neksusa dönüyoruz
6-Kör kızın yanına gidip konuşamadan hemen önce 1 tane coin basıyoruz ve konuşup karakterimizi geliştirdiğimiz sekmeye giriyoruz görüceksiniz ki şansınız deli gibi artacak
7-Elinize asilzade kılıcını alıp hasetçi kralın kemertaşına dokunup kese kese (kılıç, şansınız ne kadar fazla ise o kadar güçlü olur 1 coin yaklaşık 80000 şans kazandıracak ve bu 4000-5000 vurmanızı sağlayacak) son bossa geleceksiniz son boss yani kral sizin ruh puanınızı çalacak hemen kemertaşı parçası ile neksusa kaçıyoruz ve yine kör kıza gidip geliştirdiğimiz sekmeye giriyoruz ve artık yaklaşık 1.000.000.000.000 ruhumuz olacak eğer hatam varsa özür dilerim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyerek yapmanızı tavsiye ederim yalnız tekrardan söylüyorum bunu New GAME+'ta yapın.

Son olarak iskeletler insafsızdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aradan geçen bir 10 ayın ardından haziran ayının başlarında herhalde Demon's Souls'u bitirdim şimdi gelelim incelemeye.

Teknik açı:
Bölüm tasarımları: Hayatımda gördüğüm en iyi işlerden biri gerçekten anı yaşatıyor ve oyunu oynarken "bunu nasıl yaptınız ya?" dediğim yerler çoktu.

Atmosfer: 2-1 hariç iç karartıcı ve karanlık bir temaya sahip oyun.

Grafik: Tek kelime ile şahane anı yaşatıyor.

Hikaye: Çoğu souls oyununda olduğu gibi hikaye bayağı arkada kalmış anlamak biraz zorluyor.

Oynanış: Animasyonlar güzel vuruş hissiyatı gayet iyi.

Düşman tasarımları: Düşmanlar atmosfere göre yerleştirilmiş ve hepsi oturmuş. (insafsız iskeletler hariç)

Zorluk: Anlayana kolay anlamayana imkansız yani oyunu öğrenince (4. diyar hariç) hiç takılmıyorsunuz bu anlama olayını @Emin Çıtak hocamın tam çözümleri ile aşabilirsiniz.

Oyun PlayStation 5'iniz varsa kesinlikle alınmalı tavsiye ediyorum.

Glitch:
Oyunda olan bir hata ile glitch yapabilirsiniz yalnız tavsiyem New GAME+'ta yapmanız yoksa oyunun zevkini alamazsınız.

Şartlar:
1-kutulu Demon's Souls.
2- gerekirse uzun süre olmayacak internet.

Adım adım yapım:
1-playstationumuzun tüm ağ bağlantılarını kesiyoruz.
2-Demon's Souls'u siliyoruz ve CD'yi çıkartıp tekrar takıyoruz oyun tekrar kuruluyor.
3-oyunu açıp flamelunkerı kesip 2-1 de olan demircide kırık kılıcı bluebood kılıcına basıyoruz yani asilzade kılıcına.
4-https://www.youtube.com/watch?v=C79ONzKGxn4 bu video da olduğu gibi flamelunkera giderken bu memuru kesiyoruz ve Gold coin kasıyoruz.
5-neksusa dönüyoruz.
6-kör kızın yanına gidip konuşamadan hemen önce 1 tane coin basıyoruz ve konuşup karakterimizi geliştirdiğimiz sekmeye giriyoruz görüceksiniz ki şansınız deli gibi artacak.
7-elinize asilzade kılıcını alıp hasetçi kralın kemertaşına dokunup kese kese (kılıç, şansınız ne kadar fazla ise o kadar güçlü olur 1 coin yaklaşık 80000 şans kazandıracak ve bu 4000-5000 vurmanızı sağlayacak) son bossa geleceksiniz son boss yani kral sizin ruh puanınızı çalacak hemen kemertaşı parçası ile neksusa kaçıyoruz ve yine kör kıza gidip geliştirdiğimiz sekmeye giriyoruz ve artık yaklaşık 1.000.000.000.000 ruhumuz olacak eğer hatam varsa özür dilerim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izleyerek yapmanızı tavsiye ederim yalnız tekrardan söylüyorum bunu New GAME+'ta yapın.

Son olarak iskeletler insafsızdır.

Başlık yanlış olmuş sanırsam remake olmayacak mıydı? Onun haricinde gayet iyi bir inceleme olmuş bosslar biraz yetersiz diyorlar diğer souls oyunlarına göre sizin düşünceleriniz nelerdir?

Başlık yanlış olmuş sanırsam remake olmayacak mıydı? Onun haricinde gayet iyi bir inceleme olmuş bosslar biraz yetersiz diyorlar diğer souls oyunlarına göre sizin düşünceleriniz nelerdir?
Yanlış olmuş olabilir kusura bakmayın. Bosslar öbür souls oyunlarına göre biraz daha kolay ama flamelunker çok zorlar.

Geri
Yukarı