Deneme Fulledim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeş Kılıçdaroğlu gibi öndeyim deme. Sınav anı stres yapmaman lazım.

Bizim okul gitmiş demiş ki "LGS'ye şu kadarcık kalmış iken öğrencilerin moralini nasıl bozarız."
Cevap basit: Kazık bir deneme ile.
Ama Ekmeğiniz bunu yemedi. Fulledi:
Eki Görüntüle 1802114
Şunu söyleyeyim, aşırı zordu. Bir ara "bitti. yapamayacağım" dedim. Ama sonra bir soru iki soru falan geldi öyle.
@Arthur Morgan47 @Aurora1 @Avenged @GoktugT @aydos @Bondrewd @Violet S @Mr. DarkTech @Bnalsveee eisaemyck @566156 @cumali_032 @Deniz24386 @Deva Bulmam @EfoWars @EkmekArasiHDD @GalaxySal450 @hellomister @Buğra S @575412 @Paper.C @CEO of SM Technology @AYDNd .

Rezilliktir ya. Son gün denemesi kazık yapılır mı?

Bizde de saçma sapan bir deneme yaptılar. Klasik GO yayınlarının denemesi. Cümleyi numaralandırırken baştaki cümleye numara vermemiş 2'ye 1 demiş mesela. Veya matematikte örüntü vermiş gibi duruyor ancak örüntü değilmiş. Grafik vermiş grafik A kitapçığında düzgün B'de kayık. Bu kadar rezil bir deneme olamaz.

Bir an YKS denemesi sandım, 2 hafta YKS'ye girecek biri olarak kendimi kötü hissettim. :D

Kendimi kötü hissettim.

Başkalarının sonucuna bakarak kendini kötü hissetme sınava odaklan ve stres yapmamaya çalış. Sakin ol ve her şeyin sonu olmadığını unutma. Ben iyi bir şekilde çalıştıysan başarabileceğini düşünüyorum. Kendine güven.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı