Deneme Fulledim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizim okul gitmiş demiş ki "LGS'ye şu kadarcık kalmış iken öğrencilerin moralini nasıl bozarız."
Cevap basit: Kazık bir deneme ile.
Ama Ekmeğiniz bunu yemedi. Fulledi:
Eki Görüntüle 1802114
Şunu söyleyeyim, aşırı zordu. Bir ara "bitti. yapamayacağım" dedim. Ama sonra bir soru iki soru falan geldi öyle.
@Arthur Morgan47 @Aurora1 @Avenged @GoktugT @aydos @Bondrewd @Violet S @Mr. DarkTech @Bnalsveee eisaemyck @566156 @cumali_032 @Deniz24386 @Deva Bulmam @EfoWars @EkmekArasiHDD @GalaxySal450 @hellomister @Buğra S @575412 @Paper.C @CEO of SM Technology @AYDNd .
Neden katılım okadar az

13 yaşındaki çocuk insanlara acemi demiş haha :D. Destekleyenlerin yarısı dasha taran ppliler zaten. Kendini üstte görüyorsan gerçekten yanılıyorsun. Hayatımda gördüğüm en ucube hareket çünkü övülmeyi beklemek ve rakipleri küçümsemek. Yaşının küçüklüğüne veriyorum. Sen şimdi banada acemiliğine veriyorum dersin :)

13 yaşındaki çocuk insanlara acemi demiş haha :D. Destekleyenlerin yarısı dasha taran ppliler zaten. Kendini üstte görüyorsan gerçekten yanılıyorsun. Hayatımda gördüğüm en ucube hareket çünkü övülmeyi beklemek ve rakipleri küçümsemek. Yaşının küçüklüğüne veriyorum. Sen şimdi banada acemiliğine veriyorum dersin :)
Amaan o oyle zaten. 4 senedir hic degismedi egoist.

Demek ki psikoloji 500 alanları görünce bozulmuyormuş. Her ne olursa olsun ilerleme sağlana biliyormuş. Dünya'nında sonu değilmiş.Sizi de tebrik ederim.
O yazıdan bunu nasıl çıkardın Allah için? Adam devlet okuluna da gitmiş olabilir ortalama ile? Bu ne polyannacılıktır arkadaş. Sen git rehber öğretmen falan ol ver millete gazı.

O yazıdan bunu nasıl çıkardın Allah için? Adam devlet okuluna da gitmiş olabilir ortalama ile? Bu ne polyannacılıktır arkadaş. Sen git rehber öğretmen falan ol ver millete gazı.
Politikacıda olur. Nede olsa yalaka ve yalan söylemeyi iyi biliyor.
Amaan o oyle zaten. 4 senedir hic degismedi egoist.
O zaman neden arkadaşın diye sorarlar adama. Arkadaşına dikkat edeceksin. Egoist ucubelerle arkadaşlık yaparsan sonun pek farklı olmaz.

O zaman konuya cevap yazmayın! Hah! Belki adam başarısını bizimle paylaşmak istiyor?
Başarı : Rakiplerimin moralini bozmalıyım ayrıca denemeye Irak'ta girmek 2 kişinin katılması artı en basit deneme olması kamlsgakmhaskhmas. İyi başarıymış keke.

Politikacıda olur. Nede olsa yalaka ve yalan söylemeyi iyi biliyor.

O zaman neden arkadaşın diye sorarlar adama. Arkadaşına dikkat edeceksin. Egoist ucubelerle arkadaşlık yaparsan sonun pek farklı olmaz.
Ucubeler birbirini çekiyordur hocam. Dayanamamışlardır. Tiplere bak. Kanka akımaa hoş geldin yha yardımcı liderimiz şu ben de liderim uwu.

Başarı : Rakiplerimin moralini bozmalıyım ayrıca denemeye Irak'ta girmek 2 kişinin katılması artı en basit deneme olması kamlsgakmhaskhmas. İyi başarıymış keke.

Ucubeler birbirini çekiyordur hocam. Dayanamamışlardır. Tiplere bak. Kanka akımaa hoş geldin yha yardımcı liderimiz şu ben de liderim uwu.
Ben mizah amaçlı yapayım bu ppyi dedim bunları şaka yapıyor sanıyordum ciddilermiş :D dcdede aynı bu tipler. Ppde kız varsa tatlı diyorsa uzaklaşacaksın. Sabah akşam tek vasfı kıza bakıp kamyonu devirmektir muhtemelen. Diğerinin vasfı ise Afgan denemesini fulleyip övünmek.

Ben mizah amaçlı yapayım bu ppyi dedim bunları şaka yapıyor sanıyordum ciddilermiş :D dcdede aynı bu tipler. Ppde kız varsa tatlı diyorsa uzaklaşacaksın. Sabah akşam tek vasfı kıza bakıp kamyonu devirmektir muhtemelen. Diğerinin vasfı ise Afgan denemesini fulleyip övünmek.
Afgan denemesinde patladım. Doğru diyorsun. Yaşları büyüyünce akıllanırlarsa utançlarından kafalarını duvara vuracaklar bu yaptıklarını hatırlayınca. Gerçi hata bizde 14 yaşında çocuğa laf anlatmaya çalışırsan olacağı o. Bak şimdi mantık kolay. 17 ve üzeri ise laf anlar dinler. Eğer çok küçükse seni büyük görüp yine dinler. Ama bu ara yaşta direkt kafaları kapanıyor bu tiplerin. Ne laf anlıyorlar ne çekiliyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı