Deneme sınavı sonucum nasıl?

Dostum şu anki soru sayısına göre netlerin güzel. Matematiğin üzerine daha fazla git kafan rahat olsun. Sana tavsiyem 20 soruluk denemeler çözmen ve bu denemelerdeki soruların mümkün olduğunca kaliteli olması. Ayrıca da deneme çözerken umarım kronometre tutuyorsundur, zamanını düzgün kullanıyorsundur ve sınav ciddiyetinde çözüyorsundur.

Hocam benim bildiğim sınavdaki ana dersler 20 soruluk. Bende bu sene LGS tayfasındayım. Eğer klasik bir deneme sınavı yapıp atarsanız kendimle kıyaslayıp yorum yapabilirim.
Öğretmenlerime göre çok önemli deneme olduğu için bunu yaptım.
Ana dersler neden 15 soru? LGS'de 20 soru olucak.
Denemenin kendisi öyle yapmış, önemli bir denem olduğu için girdim.

Denemeyi görmeden yorum yapılmaz. Soruların kalitesini nereden bilmemizi bekliyorsun? Hedefin çok yüksek. Matematiğin hedefine göre zayıf. Bu konuştuklarımı sınavın ortalama olduğunu varsayarak söyledim.

Dostum şu anki soru sayısına göre netlerin güzel. Matematiğin üzerine daha fazla git kafan rahat olsun. Sana tavsiyem 20 soruluk denemeler çözmen ve bu denemelerdeki soruların mümkün olduğunca kaliteli olması. Ayrıca da deneme çözerken umarım kronometre tutuyorsundur, zamanını düzgün kullanıyorsundur ve sınav ciddiyetinde çözüyorsundur.
Öğretmenler önemli, kesinlikle girin dediği için girdim.

Geri
Yukarı