Deneme sonucum nasıl?

Alınmaca darılmaca yok eğri oturalım doğru konuşalım sen bu puanı 2023 LGS de alsaydın bizim ilin fen lisesine dahi giremezdin lakin eğer 2022 de alsaydın 2023 LGS den daha iyi yerlere giderdin. Matematik netlerin düşük ayrıca 15 çıkarttırsan çok güzel olur neden diye söylemeyin lgs 2023 de 480 üstü bir puanım vardı
Çok haklısın abi zaten gerçek bunlar yani moralim bozulcaksa hiç başaramam. Matematiğimi sürekli geliştirmeye çalışıyorum.

Ohooo sen nar testi gör 5y yapan okulda 1. idi. Matematik zordu hakkını vermek gerekir fakat mayısın sonlarına doğru hızlanırsan eğer denemede 40dk olan matı 30 35 dakikaya kadar çekersin haa şimdi tekrar lgs ye girsem aynısını yapar mıyım bilmiyorum lakin şu kesin ki lgs den sonra insan ister istemez hamlıyor

Abi mesajlara yetişemedim :D çok hızlı gelmeye başladı

Geçersin telefonu uzaklaştır odandan hatta günde 1 saat telefona bakma süresi ver kendine veya 2 saat bunu ailenle tartış. Telefon alışkanlığını bırak!
Zaten Çalışacağım zaman oda dışında telefon bugünlük çalışmamı bitirdim. Sadece yanlışlarımı değerlendirme olayım kaldı

Abi mesajlara yetişemedim :D çok hızlı gelmeye başladı

Zaten Çalışacağım zaman oda dışında telefon bugünlük çalışmamı bitirdim. Sadece yanlışlarımı değerlendirme olayım kaldı
Telefonu tableti bilgisayarı televizyonu kendine yasakla kusura bakma ama bunun da etkisi var ayrıca molalarında televizyon izleme telefona hiç bakma. Benden tavsiye fazla sıkıntı diye düşünme unutma ki tohumu öyle bir atacaksın ki toprağı delecek taşı delecek ardından sana meyve olarak geri gelecek önemli olan tohumu atışın ondan sonra meyvesi gelir zaten

Tebrik ederim abi şu anda hangi lisedesin?
İl lisesine gittim 475 ile alıyordu

Zaten Çalışacağım zaman oda dışında telefon bugünlük çalışmamı bitirdim. Sadece yanlışlarımı değerlendirme olayım kaldı.
Çok iyi, sakın lgs sınavına yaklaştığın zamanda stres yapma ölüm kalım meselesi değil sonuçta ben obp ile bir liseye gittim lisemden memnunum arkadaş ortamımı kurdum mis gibi.

Ama lise deyip geçmemek lazım baya başarılı ve disiplinli lise hakkını aratıyor

Taşı delen suyun tazyikli oluşu değil damlaların sürekliliğidir

Bu motivasyonla gidersin artık

Geri
Yukarı