Deneme süresi biten programı nasıl aktif edebiliriz?

UnKnown44

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İş PC sistem özellikleri:
Anakart: Asus Tuf B450-PLUS
İşlemci: Ryzen 5800x
İşlemci Soğutucu: ThermalRight Phantom Spirit 120
Ekran Kartı: Asus Dual 6600XT
Ram: Corsair Vengeance 16GBx2 3000MHz
Depolama: Kioxia Exceria 500GB M.2/ Kioxia 960GB SSD
Kasa: Aerocool Cipher
Monitör: 2xDell 19''
Mouse: Bloody V7Ma/Logitech M330
Klavye: Fujitsu
Power Supply: High-Power 650W
Merhaba arkadaşlar, bir program kullanıyorum ve sadece 30 günlük deneme süresi veriyor. 30 günlük deneme süresi bittiğinde, yeni e-mail ile denediğimde bu bilgisayar önceden trial versiyonu kullanmış uyarı veriyor ve programı kullandırmıyor. Ancak bilgisayarı formatlayıp yeni bir e-mail adresi ile tekrar 30 günlük kullanım hakkı sunuyor. Bilgisayarı formatlamaktan gına geldi :). Tecrübeli arkadaşlar yol gösterebilir belki diye foruma sormak istedim.
Benim aklıma şu takıldı, eğer format sonrası 30 günlük denemeyi yeni mail ile sağlıyorsa, bu program bilgisayarı bir şekilde tanıyor. Belki tanıma işi halledebilirsem tekrar tekrar 30 günlük kullanımlar alabilirim diye düşündüm.

Runasdate'i denedim ancak tarihi değiştirdiğimde program açılmıyor. Yani kısacası o işi yemedi.
İnterneti kesip denediğimde bağlantı hatası verip yine açmıyor.
Ghostvpn ya da totalvpn ile deneyin o zaman takılmazsınız dediler, ancak ücretli programlarmış, deneme sürümü olmadığı için deneyemedim. Aslında olacağını bilsem ücretli alabilirim. Bende Kaspersky VPN var, o işe yaramadı. O yüzden bu programları almak işimi çözer mi çözmez mi emin olamadığım için almadım.

VPN satın almak yerine programı satın almak nasıl fikir?
Öneriniz için teşekkür ederim. Eğer fayda-maliyet analizi yapmamış olsaydım bu dediğinizi yapardım.

Daha kolay yardımcı olmak adına programın adı nedir?
Yasal bir ihlale sebebiyet verip vermeyeceğini bilmediğim için programın adını belirtmekten imtina ettim.

Programı kaldırdığında registryde bazı girdileri kaldırmıyor. Bir program vardı. Bir çeşit uninstaller daha doğrusu doğrudan uninstaller. Bilgisayara yeni format attığında bunu kurup daha sonra diğer programları kuruyordun. Bir program kaldırmak istediğinde program kurulumları takip edip registrylerine kadar siliyordu. Bu programı veya benzerini bulabilirsen işini görecektir. Sonuçta hack yok warez yok sana tavsiye ettiğim program DDU'nun programlar için olan versiyonu.

Programı kaldırdığında registryde bazı girdileri kaldırmıyor. Bir program vardı. Bir çeşit uninstaller daha doğrusu doğrudan uninstaller. Bilgisayara yeni format attığında bunu kurup daha sonra diğer programları kuruyordun. Bir program kaldırmak istediğinde program kurulumları takip edip registrylerine kadar siliyordu. Bu programı veya benzerini bulabilirsen işini görecektir. Sonuçta hack yok warez yok sana tavsiye ettiğim program DDU'nun programlar için olan versiyonu.
Bahsettiğiniz program Revo Uninstaller. Diğer soruna alternatif çözüm olarak eğer program çok ağrı değilse sanal bilgisayar ile bence sorunu çözebilirsiniz. :)

Registry buz dağının görünen yüzü, eğer uygulamayı kırmanın internete düşmüş bir çözümü yoksa geliştiricinin kurallarına uygun oynamaktan başka şansınız yok, varsa bile çözümü bu forumda değil.
Ayrıca yasal bir ihlalden endişe ediyorsanız, uygulmanın adını zikretmekten çekinmenize hiç gerek yok, hangi lokasyondan ne kadar süre kullandığınız kesinlikle loglanıyor zaten. Bedeli, 3.999 ile 14.999 Euro arasında değişen bir uygulamamanın Community tekrar ediyorum Community (yani topluluk, yani bedava) sürümünü kullanan adam Romanya merkezden arandı, buna benzer örneklere şahidim, sebep, kurumsal bir IP'ye bağlı olması. MS Office lisansı almak zorunda bırakılan tanıdığımda var. Yani bulunmaya değer görülürseniz sizi kesinlikle bulurlar bundan emin olabilirsiniz. Siz derken şahsınız nezdinde genel konuşuyorum.

Geri
Yukarı