Denemeler ve eski YKS sınavları arasındaki net farkları normal mi?

ÖzkaN456

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. malum sınava 2 hafta kadar var ve bende elimdeki çıkmış sınavları çözüyorum ama denemelerim arasında bariz bir net farkı var. Mesela genelde denemelerim 70-75 arası gelirken 2022 TYT 83,2023 TYT 87.5 net yaptım. Bu normal mi? Hangisine inanmam daha doğru olur? Arada bu net farkları olunca ister istemez moralim bozuluyor. Cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler.

Anladım, teşekkür ederim.

Hayır hocam tabii değişebilir ancak kendim YKS'ye girerken şu anki denemelerimden kat kat iyi yaptmıştım YKS bence denemelerden de daha kolay geliyor.

Bunu rehberlikçimiz bile diyordu üstüne odağınız o an kat ve kat fazla oluyor bunun da avantajı var iddiasına girerim denemelerinden yüksek gelecektir eğer düzgün odaklanırsanız.

Hayır hocam tabii değişebilir ancak kendim YKS'ye girerken şu anki denemelerimden kat kat iyi yaptmıştım YKS bence denemelerden de daha kolay geliyor.

Kesinlikle, en basiti senden istediği şey belli anlam karmaşası falan olmuyor rahat anlıyorsun.

Bunu rehberlikçimiz bile diyordu üstüne odağınız o an kat ve kat fazla oluyor bunun da avantajı var iddiasına girerim denemelerinden yüksek gelecektir eğer düzgün odaklanırsanız.

Umarım dediğiniz gibi olur, teşekkür ederim.

Kesinlikle, en basiti senden istediği şey belli anlam karmaşası falan olmuyor rahat anlıyorsun.

Umarım dediğiniz gibi olur, teşekkür ederim.
Hocam ne olursa olsun sınav esnasında yapamadım çok zor gibi sebeplerden moralinizi bozup odağınızı kaybetmeyin.
Sonuçta sınav zorsa herkese zor , kolay ise herkese kolay.

Merhaba. Malum sınava 2 hafta kadar var ve bende elimdeki çıkmış sınavları çözüyorum ama denemelerim arasında bariz bir net farkı var. Mesela genelde denemelerim 70-75 arası gelirken 2022 TYT 83,2023 TYT 87.5 net yaptım. Bu normal mi? Hangisine inanmam daha doğru olur? Arada bu net farkları olunca ister istemez moralim bozuluyor. Cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler.

TYT netleri çok değişkenlik gösteren bir şeydir bir denemede çok kötü yaparsın bir deneme çok iyi yaparsın bunu çok kafana takıp moralini bozma çünkü seni asıl tepeye taşıyacak olan AYT.

Yeni konular

Geri
Yukarı