Denemelerde düşük alan LGS'de yüksek alır mı?

cxloudy

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS TUF GAMİNG GTX 1650 GDDR6/AMD RYZEN 5 5500/KİNGSTON 512GB SSD/ANTEC 650W/16GB RAM
Meslek
Gayrimenkul Danışmanı
Arkadaşlar merhaba. Kardeşim var bir tane deneme puanları 340 üstüne çıkamıyor o civarlarda zorlanıyor LGS öğrencisi kendisi ben çalıştığını görüyorum sabah 8 de çıkıyor akşam 8.30 da evde oluyor o zamana kadar dershanede okulda falan okul notları iyi bu seneye kadar teşekkür almadı. Hep takdirle geçti. Bazı yorumları okudum işte mesela denemede 250 260 alanlar 370 380 alıyor aynısını bende sorayım dedim. Sizce böyle bir şey mümkün olur mu?

LGS'den de mi zor ? Mesela benim kuzenim LGS'ye hazırlanıyor bu sene çok zor denemeler çözüyor. Kardeşin eğer LGS ile hemen hemen aynı zorluk derecesinde denemeler çözüyorsa o puanlar da bir puan alabilir. Bazıları daha düşük de alıyor, bazıları da daha yüksek de alıyor.

LGS'den de mi zor ? Mesela benim kuzenim LGS'ye hazırlanıyor bu sene çok zor denemeler çözüyor. Kardeşin eğer LGS ile hemen hemen aynı zorluk derecesinde denemeler çözüyorsa o puanlar da bir puan alabilir. Bazıları daha düşük de alıyor, bazıları da daha yüksek de alıyor.
anladım

Hocaları LGS ye göre zor demiş

Kurs Uğur kurs Uğur kursun denemeleri zormuş
Tabiki alır bende 2 sene önce girdim LGS`ye bizim çözdüğüm denmeler LGS`den çok daha zordu.
Motive olur umarım
LGS'ye kadar en yüksek 410 yapmıştım am LGS 433 yaptım.
İyimiş

Benim LGS deneyimimde denemelerim kötüydü sonradan geliştirdim iyi puan aldım. Denemeler önemli aylık örnek sorulara bakmakta.

Geri
Yukarı