Denemelerdeki netlerin düşüşü neden olur?

roxy34

Picopat
Merhaba öncelikle bu sene YKS'ye hazırlanıyorum ve denemelerde genellikle 26-35 arası gelip gidiyor. Denemeyi genellikle limit ve avantaj yayınlarından çözüyorum. Bugün de 2023 çıkmış soruları çözdüm ve 45 net yaptım. Bu denemelerde ki düşüklüğün sebebi nedir?

Konu eksiğin vardır. Yanlışlarını genelde aynı konulardan mı geliyor farklı konulardan mı?

Fen çözmüyorum matematik 3 tane çözüyorum doğru çıkıyor. Türkçe sosyal çözüyorum bir de. Sosyali TYT2023 de 15 net yaptım. Denemede 10-11 geliyor. Türkçede denemede 20-22 geliyordu 2023 TYT'de 27 geldi.

Fen çözmüyorum matematik 3 tane çözüyorum doğru çıkıyor. Türkçe sosyal çözüyorum bir de. Sosyali TYT2023 de 15 net yaptım. Denemede 10-11 geliyor. Türkçede denemede 20-22 geliyordu 2023 TYT'de 27 geldi.

Her senenin zorluğu farklı oluyor. Çıkmış sorulara göre netine bakma fazla. Her sınav sıralamalar değişiyor.

Fen çözmüyorum matematik 3 tane çözüyorum doğru çıkıyor.

TYT matematikte en kötü şıklardan gidersin. Daha fazla yapmaya çalış. Şu an hangi konuları yapıyorsun?

Sosyali TYT2023 de 15 net yaptım. Denemede 10-11 geliyor.

Sosyal sorularında ki yanlışlarının konularını seç, hızlı bir tekrar yap. Çok da kafa yormana gerek yok yorum soruları.

Türkçede denemede 20-22 geliyordu 2023 TYT'de 27 geldi.

2023 kolay sordu ondan dolayı yüksek gelmiş ama sen soruların zorluğuna kolaylığına takılma. Yanlışlarının analizini yapıp tekrar yap. Bu şekilde yaparsan netlerin artar, yanlışlarında azalır.

Her sene sınavın zorluğu değişiyor. 2020 de ki 60 net ile 2021 de ki 60 net aynı sıralamayı vermez. AYT çözüyor musun bu arada?

Her senenin zorluğu farklı oluyor. Çıkmış sorulara göre netine bakma fazla. Her sınav sıralamalar değişiyor.

TYT matematikte en kötü şıklardan gidersin. Daha fazla yapmaya çalış. Şu an hangi konuları yapıyorsun?

Sosyal sorularında ki yanlışlarının konularını seç, hızlı bir tekrar yap. Çok da kafa yormana gerek yok yorum soruları.

2023 kolay sordu ondan dolayı yüksek gelmiş ama sen soruların zorluğuna kolaylığına takılma. Yanlışlarının analizini yapıp tekrar yap. Bu şekilde yaparsan netlerin artar, yanlışlarında azalır.

Her sene sınavın zorluğu değişiyor. 2020 de ki 60 net ile 2021 de ki 60 net aynı sıralamayı vermez. AYT çözüyor musun bu arada?

AYT çözüyorum 20-26 arası geliyor işte. Bana 25 net yetiyor. 22 AYT de 30 net yapmıştım. 23 de 26 net yaptım.

Tyt 2021-2022-2023 Türkçe sorularına baktımda hocam denemede ki sorulardan daha kolay çıkıyor.

AYT çözüyorum 20-26 arası geliyor işte. Bana 25 net yetiyor. 22 AYT de 30 net yapmıştım. 23 de 26 net yaptım.

Tyt 2021-2022-2023 Türkçe sorularına baktımda hocam denemede ki sorulardan daha kolay çıkıyor.
Hocam bide herkes 2023 Türkçe'ye zor diyor

Bro TYT'de 50 net altı yapıyorsan ciddi konu eksiklerin var demektir. YouTube'dan konuları bitir önce sonra denemelere geç.

Bro TYT'de 50 net altı yapıyorsan ciddi konu eksiklerin var demektir. YouTube'dan konuları bitir önce sonra denemelere geç.
Bro bende bilmiyorum konu eksiğim olduğumu fen yok zaten matematikden de 4-5 tane yapıyorum. Türkçe ve sosyalden net geliyor sadece. en az 35-36 net yapsam kâfi 2023 de 44 yaptım

TYT 2021-2022-2023 Türkçe sorularına baktımda hocam denemede ki sorulardan daha kolay çıkıyor.

Yayınevleri zor yapıyorlar zaten. Zora alışırsan daha rahat edersin.

Hocam bir de herkes 2023 Türkçeye zor diyor.

Olabilir. Sen gene de yanlışlarından eksiklerini kapamaya çalış. Hedefine bu netler yetiyorsa kazanırsın zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı