Denemelerdeki netlerin düşüşü neden olur?

Medipol Üniversitesi %50 indirimli bankacılık ve sigortacılık hocam.

Ben geçen yıl sıfır çalışmayla 200bine girdim rahat kazanırsın ya. Her gün paragraf çöz ayrıca coğrafya çalış sosyalde geneli yorum geliyor zaten. Bilgi soruları coğrafyadan geliyor.

Hocam bir de bu bölümün sıralaması ne kadar oynar. 2021 de 575k 2022 de 643K 2023 de 603K ile kapatmış bu sene ne olur sizce.

Çok oynamaz ama rahat kazanacağını düşünüyorum.

Hocam bir de bu bölümün sıralaması ne kadar oynar. 2021 de 575k 2022 de 643K 2023 de 603K ile kapatmış bu sene ne olur sizce.

Yani ortalama 570-650k arası olur yine bence. (düzenli çalışmayla girilir bence.)

Net konusuna gelirsek konu eksiğin veya pratiğin olmayabilir.(pratikten kastım soru çözmekten bahsediyorum çözdükçe soru tarzlarına alışırsın.)

Yani ortalama 570-650k arası olur yine bence. (düzenli çalışmayla girilir bence.)

Net konusuna gelirsek konu eksiğin veya pratiğin olmayabilir.(pratikten kastım soru çözmekten bahsediyorum çözdükçe soru tarzlarına alışırsın.)

Hocam eylül'den beri deneme çözüyorum 1 paragraf kitabı bitirdim Türkçe branş denemesi çözdüm 20-25'ten fazla ama verimli çalışmadım hocam netlerim o yüzden artmadı büyük ihtimalle

Hocam eylül'den beri deneme çözüyorum 1 paragraf kitabı bitirdim Türkçe branş denemesi çözdüm 20-25'ten fazla ama verimli çalışmadım hocam netlerim o yüzden artmadı büyük ihtimalle.

Maalesef :( sınav senesinde verimli çalışmak gerçekten çok önemli.

Ama halledersiniz hocam diyecektim de sınava da az kaldı.

Geri
Yukarı