Denetim Masası'ndan uygulama kaldırırken 2503 ve 2502 hatası

Bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar deneyin olmaz ise Windows Installer servisinin çalıştığını kontrol edin. Arama kısmına service.msc yazıp daha sonra üzerine tıklayarak açılan pencereden servisi bulup çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.
Kapalı ise çalışır duruma getirip yeniden başlatın PC'yi.

Son düzenleme:
Bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar deneyin olmaz ise Windows Installer servisinin çalıştığını kontrol edin. Arama kısmına service.msc yazıp daha sonra üzerine tıklayarak açılan pencereden servisi bulup çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.
Windows Installer servisi halihazırda çalışıyormuş zaten.

Windows Installer servisinin çalıştığını kontrol edin.

Arama kısmına service.msc yazıp daha sonra üzerine tıklayarak açılan pencereden servisi bulup çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.
Şöyle ki bu sorunu daha önceden indirme dosyalarını cmd'yi yönetici olarak çalıştırıp indirme dosyalarını da cmd içerisinden çalıştırıp çözüyordum. Fakat şuan indirme işlemi değil silme işlemi yaptığım için bu yöntem çalışmıyor. Ayrıca Windows Installer servisini başlattıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor muydu?

Şöyle ki bu sorunu daha önceden indirme dosyalarını CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp indirme dosyalarını da CMD içerisinden çalıştırıp çözüyordum. Fakat şu an indirme işlemi değil silme işlemi yaptığım için bu yöntem çalışmıyor. Ayrıca Windows Installer servisini başlattıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor muydu?

Evet yeniden başlatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı