(Deney) Steam 4 saat oynama süresini geçmiş ve tam alalı 14 gün olan oyunu iade alır mı?

64 GB RAM

Hectopat
Makaleler
1
Deney! Steam üzerinde üzerinden tam 14 gün geçmiş ve 4,3 saat oynama süresi olan oyunu iade alır mı? Hepimiz göreceğiz oyun City Car Driving 6,84 Liraya alındı.
İade nedeni: Oyunun açılmaması ve 4,3 saatin en az 3,5 saatinin düzeltmeyle geçmesi
İade gerekçesi ve karşılanamayan durumlar: Oynanış süresi maksimum 2 saat ve üzerinden en fazla 14 gün geçmiş olması, bizim durumumuz 4,3 saat ve tam 14 gün.
Amaç: Steam üzerinden saati fazlasıyla geçen ve 14 günü dolan oyunu iade alır mı öğrenmek.

1650916877481.png

1650916893363.png

Sonuç: Gelince haber vereceğim.

Deney! Steam üzerinde üzerinden tam 14 gün geçmiş ve 4,3 saat oynama süresi olan oyunu iade alır mı? Hepimiz göreceğiz oyun City Car Driving 6,84 Liraya alındı.
İade nedeni: Oyunun açılmaması ve 4,3 saatin en az 3,5 saatinin düzeltmeyle geçmesi
İade gerekçesi ve karşılanamayan durumlar: Oynanış süresi maksimum 2 saat ve üzerinden en fazla 14 gün geçmiş olması, bizim durumumuz 4,3 saat ve tam 14 gün.
Amaç: Steam üzerinden saati fazlasıyla geçen ve 14 günü dolan oyunu iade alır mı öğrenmek.

Eki Görüntüle 1370531
Eki Görüntüle 1370532
Sonuç: Gelince haber vereceğim.
Alınmaz.

Benim 2.5 saat oynadığım üzerinden 2 hafta geçen oyunda hiç iade talebi bile açılamıyordu. (Oyun Fall Guys)

Bilgisizce konuşmussun Steam'ın 2 kuralı var 1. 2 saati geçmemesi 2. 12 günü geçmemesi diye biliyorum alınmaz.
Hocam birincisi cümleye büyük harfle başlanır ikincisi ise 12 gün değil 14 gündür üçüncüsü tanımadığınız insanlara böyle konuşmayınız özellikle bana dördüncüsü bir şeyi bilmeden çok biliyormuş gibi araya girip böyle sert değil de düzgün öğrenirseniz daha mutlu olursunuz bence.

Hocam birincisi cümleye büyük harfle başlanır ikincisi ise 12 gün değil 14 gündür üçüncüsü tanımadığınız insanlara böyle konuşmayınız özellikle bana dördüncüsü bir şeyi bilmeden çok biliyormuş gibi araya girip böyle sert değil de düzgün öğrenirseniz daha mutlu olursunuz bence.

Otomatik düzeltmesi kullandım birincisi ikincisi ise biliyorum dedi üçüncüsü yanlış bilgi vermiş ondan bahsettim çok bildiğim yok bildiğim kadarını aktardım.
Adama bilgisiz deyip senin bilgisiz olman aşırı komik bir şey biliyor musun 2 saat ve 14 gün, bir daha birini düzelteceğin zaman öğrenip yaparsın hahaha.

Cümleyi okumadan yazarsan sende bilgisiz bir şekilde atlarsın hahaha.

Geri
Yukarı