DenizBank eski harcamaları güncel kur ile yansıtıyor

YugiPeeK

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Uçak Teknisyeni
Merhaba arkadaşlar, ilk önce temennim, inşallah sizin başınıza gelmez.

DenizBank aracılığıyla Amazon JP'den ekran kartı aldım. 28 Aralık ve 30 Aralık tarihlerinde çekim yapıldı. Harcama tutarlarımın ilki 13 bin küsur idi diğeri de 18bin küsur, bu fiyatlar üzerinden harcamamı onaylamıştım.

Şu an bu yapmış olduğum harcamaları günümüz kuru ile ilk harcamamı TL üzerinden 2 bin küsur fiyat farkı yansıtmışlar, ikinci harcamamı ise dolar olarak yansıtmışlar. Bildiğin banka tarafından dolandırılıyorum. Onaylamamış olduğum tutarlar üzerinden hakkımda işlem yapıyor.

Benim hiçbir kredi kartım dolar değildir, para birimi TL'dir. Harcamamı Japon yeni iken dolara, diğer harcamamı güncel kuru yansıtmışlar TL olarak. Yani kısaca geçmişte yapmış olduğunuz harcamayı bugünün kuru ile yansıtıyorlar, diğer harcamayı ise Japon yenini dolara çeviriyorlar.

Linkler diğer şikayetim yeni olduğu için o linke belki ulaşamıyor olabilirsiniz. İkinci şikayetim gözükmücek sanırsam onun resmini buraya yükledim.

WhatsApp Image 2022-01-06 at 20.17.13.jpeg

Deniz bank zaten tüketiciyi soymak için kurulmuş bir işletme. En son epin kampanyasında milleti baya tokatladılar.en mantıklı çözüm bdk ya şikayet etmek yasal süreç başlatmak olacaktır. Eğer tl cinsinden harcama yapıp sonradan dolara veya başka bir para cinsinden harcama yapıp onuda dolara çevirdiyse burada bir dolandırıcılık var.

Deniz bank zaten tüketiciyi soymak için kurulmuş bir işletme. En son epin kampanyasında milleti baya tokatladılar.en mantıklı çözüm bdk ya şikayet etmek yasal süreç başlatmak olacaktır. Eğer tl cinsinden harcama yapıp sonradan dolara veya başka bir para cinsinden harcama yapıp onuda dolara çevirdiyse burada bir dolandırıcılık var.
Aynen öyle o günün kuru ile harcayalım adamlar kkur yükselince kafalarına göre iş yapsın kur düşünce o günün kurunu uygulasınlar...

Geri
Yukarı