Denizin Ortasında - In the Heart of the Sea

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
In-the-Heart-of-the-Sea-poster.jpg

Bir film bu kadar mı güzel olur? Vize haftası film kafamı dağıtsın diye izledim tam dağıttı. Çok güzel bir yapım olmuş ellerine sağlık. İzlemenizi eğer izlediyseniz film hakkında yorum atmanızı istiyorum. Film hakkında ki yorumlarınızı merak ediyorum.

İzlememin sebebi Başrol oyuncusu Chris Hemsworth herkesin bildiği Marvel'de oynayan Thor, bu film için çok fazla kilo vermişti. Önemli bir yapı ve film olduğunu düşündüm zaten bu noktadan itibaren. Çokta güzel oyunculuk çıkarmış zaten orasını izlerken anlarsınız. Ve konusu da ilgimi çekti. Tüm bunlar bir araya gelince izlememem için bir neden kalmadı. Film sıkacağından korkuyordum ama hikayeye öyle bir girdi ki filmin en başından sonuna kadar ne olacağını bekleyerek merakla izledim.

Giriş olarak Titanic havası var. Titanic adlı filmi yaşamayı başaran yaşlı bir kadın. Bu Denizin Ortasında - In the Heart of the Sea adlı filmimizde ise gemide 14 yaşındaki bir gencin başından geçenler şu an ki hali ile yaşlı bir adam anlatılıyor. Bakış açısı, baş rol oyuncumuz olan 2. kaptanda odaklanıyor genelde.

Kısa çaplı özetlersem film böyle bir şey. İzlemenizi öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı