Denizli'de ücretsiz yemek için vatandaşlar Facebook'ta "Mevlüt Bulma Grubu" kurdu

Bu sebepten mevlit, ölü yemeği gibi olaylara pek sıcak bakmıyorum. Millet oraya sadece yemek yemek için gidiyor ve dedemin cenazesinde her şeyin farkına daha da net vardım. Biz acımızla uğraşırken millet de karnını düşünüyordu.
Allah rahmet eylesin hocam.
Bizim milletin gözü doymuyor, yapacak bir şey yok.

@XEfe.Bey onlar yapıldı. Dostlar sağ olsun yalnız bırakmadı fakat cenaze evindeyken tatsız bir olay yaşadık. Yemek servisine yardım ediyordum, yemek servisi yaptığımız zamanda yaşlı beyefendinin birisi bize çıkıştı. Cenaze evinde böyle mi yemek yapılır? Yemeğin tadı tuzu yok dedi. İşte bunlar sözde bize destek olacaktı :D Adamı saniyesinde kovacakken orada bulunanlar sağ olsun gerekeni yapmıştı.
Ben anneme böyle bir şey diyemem, adamın cenaze evinde söylediğine bak. Patavatsız işte.

Beyinlerini kullanıp kendi ekmeklerini kazanmak yerine buldukları yönteme bak! Zaten bu ülkenin başına ne geldiyse açgözlülükten geldi. Ülkeyi yönetenlerden tutun en vasıfsız insanına kadar %90'ı açgözlü ve bencil. 6 Yıl önce internetten izlediğim bir haberi aşağıda paylaşıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı