Denuvo'ya Bir Darbe Daha, Doom Kırıldı

Bindirdiği doğru ama bu korsan kullanan kitlenin çok fazla olmasından dolayı böyle. Bu kadar fazla korsan kullanım olmasa böyle sıkıntılar yaşanmaz.
Ama tam olarak engelleyemiyorlar. Demek ki Denuvo çözüm değil! Yapımcı korsanı engelleyeceğim derken orijinal kullanıcılarına da çile çektirmiş oluyorlar. Yani yapımcılar korsanı böyle engelleyeceğine oyunlarını The Witcher 3 gibi ucuz satsınlar. The Witcher 3 Türkiye'de çok sattı ki resmi Türkçe dil desteği eklendi. Peki neden bu oyun ülkemizde çok sattı? Çünkü koydukları fiyat daha adil, ve alınabilir seviyedeydi. Kutulu versiyonu bile 60 TL yani.
The Witcher 3 Türkiye'de Ne Kadar Sattı?

Son düzenleme:
Adam akıllı fiyatlardan satsalar neyse. Ama sen gidip alım gücü düşük bir ülkede oyunu 200 lira yaparsan ben o oyunu orjinal alamam. İnsanlar çeyrek altın fiyatına oyun almak zorundamı? Oyun mu alıyoruz düğünde altın mı takıyoruz belli değil.
Kimse bana indirim falan demesin. Ben indirim beklemek zorundayım?
Rage arkadaşında dediği gibi, The Witcher 3'de koruma sistemi yoktu. Ama bakın oyun ne kadar çok sattı? Sen oyunları böyle uygun fiyattan satarsan insanlar elbet alır oyunları.
Joel baba ne derse o. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı