Depolama alanı çok düşükken GTA 5 kurulursa bir şey olur mu?

ardaoZdil

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben bilgisayarıma GTA 5 yüklemek istiyorum falan ama 90 GB falan bilgisayarımda yer yok. Bir şeyleri silip falan azıcık yer açtım şimdi ise GTA 5'i yüklersem 10 GB falan yer kalıyor. Yüklememi önerir misiniz ya da farklı bir fikriniz var mı?

Merhaba ben bilgisayarıma GTA 5 yüklemek istiyorum falan ama 90 GB falan bilgisayarımda yer yok. Bir şeyleri silip falan azıcık yer açtım şimdi ise GTA 5'i yüklersem 10 GB falan yer kalıyor. Yüklememi önerir misiniz ya da farklı bir fikriniz var mı?
SSD değilse yükleyebilirsiniz. Eğer SSD ise bilgisayarda yavaşlamalar vs. söz konusu olacaktır. HDD ise yükleyin çok bir problem çıkartmaz.

Sıkıntı yaratabilir depolama konusunda. Paranız varsa ucuza bir hdd alıp içine oyunları kurabilirsiniz 250 GB falan alıp.

Windows'un kurulu olduğu yere yüklerseniz belli bir süre sonra başka oyunların yada internet çerezlerinin vs. gibi artık dosyalarının kalan depolamayıda yiyip bitireceğinden çok sık temizlik yapmak zorunda kalacaksınız. Bence gerek yok indirmeyin. Yada indirip oyunu oynayın sonra silersiniz. Ama kesinlikle uzun süre tutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı