Depolama Amaçlı Taşınabilir Disk Önerisi

Deus Mortuorum

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523300818
WD Elements 1TB 2.5' USB 3.0 - Toshiba Canvio Basic 1TB 2.5' USB 3.0

1TB kapasiteli, içerisine oyunları, filmleri vs depolayabileceğim bir harici disk arayışındayım. Bütçem max. 250 TL. Bu diskleri arkadaşlarım önerdi. Seagate'den uzak dur iğnesi bozuluyor falan da dediler. Kullanan varsa düşüncelerini belirtmelerini rica ediyorum. 250 liraya kadar başka önerileriniz varsa lütfen belirtin 🙂.

Taşınabilir olarak WD'nin performansından birçok kişi memnun. Ancak önceden WD HDD'lerde döngüye girme gibi birkaç sorun vardı. Şimdi ortadan kalktı mı hiçbir bilgim yok.

Son düzenleme:
Tam iki sene önce(25.03.2016) Sony HD-E1 1 TB almıştım çok memnunum. Kasası çok iyi premium his veriyor, performans olarak da memnunum. Gözüm kapalı tavsiye ederim.
İnceledim ve iyi buldum. Sizdeki modelin kasası alüminyum mu? HD-B1 diye bir tane daha modeli var ve onun internetteki incelemesinde kasanın plastik olduğundan bahsediyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı