Depolama sorunu için hangi dosyalar silinmeli?

Denoh

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
214 GB 1 TB SSD
Merhaba, 3 yıldır laptop kullanıyorum hep depolama doluyor ve hep format attım 3 ayda bir. Çünkü uygulamalar kasıyordu oyunlar kasıyordu en son Windows'u HDD'ye bile kurmayı düşündüm. Wiztree indireyim dedim bununla karşılaştım. Yardımcı olur musunuz, sileyim mi dursun mu?

wqdeq.png

2121.png

1221.png

1221.PNG adlı SS benim değil, arkadaşımın. Ondan istedim SS atmasını attı onda 6 GB.

Son düzenleme:
Merhaba, 3 yıldır laptop kullanıyorum hep depolama doluyor ve hep format attım 3 ayda bir. Çünkü uygulamalar kasıyordu oyunlar kasıyordu en son Windows'u HDD'ye bile kurmayı düşündüm. Wiztree indireyim dedim bununla karşılaştım. Yardımcı olur musunuz, sileyim mi dursun mu?

Eki Görüntüle 2093076

Eki Görüntüle 2093078

Eki Görüntüle 2093079

1221.PNG adlı SS benim değil, arkadaşımın. Ondan istedim SS atmasını attı onda 6 GB.
Win + R -> Şunların hepsini açıp temizleyin : %temp%, temp, prefetch sonra arama kısmına Disk temizleme yazın bütün disklere aynısını uygulayın.

Eki Görüntüle 2093076

Eki Görüntüle 2093078

Eki Görüntüle 2093079

Ayrıca windowsun kendi ayarlarında depolama temizleme yöntemleri var orda sistemdeki gereksiz dosyaları vs. siliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı