Depolama yükseltme önerisi

Alp25dt

Hectopat
Merhaba. Geçenlerde yeni bilgisayar aldım elimde MSI H610M bomber anakart ve Kioxia 500GB M.2 SSD var. 500GB gerçekten çok az bunu yükseltmek istiyorum. Nasıl bir SSD veya HDD almalıyım? Bütçe bırakmadım çünkü şu anlık ne tür bir şey almam gerektiğini soruyorum. Anakarta uyumluluğu dahilinde öneri yapabilirseniz çok memnun olurum. Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkürler.

Merhaba. Geçenlerde yeni bilgisayar aldım elimde MSI H610M bomber anakart ve Kioxia 500GB M.2 SSD var. 500GB gerçekten çok az bunu yükseltmek istiyorum. Nasıl bir SSD veya HDD almalıyım? Bütçe bırakmadım çünkü şu anlık ne tür bir şey almam gerektiğini soruyorum. Anakarta uyumluluğu dahilinde öneri yapabilirseniz çok memnun olurum. Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkürler.

Eğer depolama amaçlı ise bu bakılabilir.

M.2 SSD alırsam şu an üzerindeki SSD'yi değiştirmeden ikisini aynı anda kullanabilecek miyim?
Ana kartınızın modelini detaylı olarak araştırmadım. Ama eğer 2. bir M2 SSD slotu mevcutsa kullanabilirsiniz. Eğer değilse maalesef mevcut 500 GB'lık SSD'yi çıkarmak zorunda kalacaksınız.

Geri
Yukarı