Çözüldü Depolamam kendi kendine doldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MustafaİRen

Kilopat
Daha fazla  
Demek isterdim fakat, indirdiğim bir şeyden dolayı doldu, neden dolduğunu bilmiyorum, nasıl çözerim?
Tövbe bismillah, diyecek seviyeye geldi depolamam, üstelik 2 gün önce 90 GB yer vardı, 1 gün önce 14,2 GB'e düştü.

1627426635694.png

Çözüm
İndirilenler klasörünü vb. kontrol edin, bir klasöre girdiğiniz zaman sıralama şeklini boyut olarak seçip en yüksek boyutlu dosyayı bulmada kolaylık sağlayabilirsiniz. Üstelik yukarıdaki arkadaşın yazdığı çözümü de uygulayabilirsiniz.

İndirilenler klasörüm, direkt g diskine bağlı, yani C'de indirilenler yok.
Daha da derine, alt klasörlere inin hocam.

Hocam, Epic Games %89.99'unu kaplıyormuş, hepsini komple sileceğim, Epic Games'i E7500 ile açmak yürek ister zaten, kaldı ki sadece Borderlands çalışıyor Epic Games'teki oyunlardan adam akıllı, gerisi yok 11.0 level shader 10.1 DX hatası geldiğinden, oynanmıyor.
Dishonored'im bana yeter 😍

1627430536061.png
Demek isterdim fakat, indirdiğim bir şeyden dolayı doldu, neden dolduğunu bilmiyorum, nasıl çözerim?
Tövbe bismillah, diyecek seviyeye geldi depolamam, üstelik 2 gün önce 90 GB yer vardı, 1 gün önce 14,2 GB'e düştü.

Eki Görüntüle 1120390
İndirilenler klasörünü vb. kontrol edin, bir klasöre girdiğiniz zaman sıralama şeklini boyut olarak seçip en yüksek boyutlu dosyayı bulmada kolaylık sağlayabilirsiniz. Üstelik yukarıda ki arkadaşın yazdığı çözümü de uygulayabilirsiniz.
Hocam users klasörü kaplıyor.

Eki Görüntüle 1120401
Users klasörüne girip dosyaları boyutuna göre sıralayın, bakalım en fazla kaplayan hangisi.🤔

İndirilenler klasörünü vb. kontrol edin, bir klasöre girdiğiniz zaman sıralama şeklini boyut olarak seçip en yüksek boyutlu dosyayı bulmada kolaylık sağlayabilirsiniz. Üstelik yukarıdaki arkadaşın yazdığı çözümü de uygulayabilirsiniz.

Daha da derine, alt klasörlere inin hocam.

Hocam, Epic Games %89.99'unu kaplıyormuş, hepsini komple sileceğim, Epic Games'i E7500 ile açmak yürek ister zaten, kaldı ki sadece Borderlands çalışıyor Epic Games'teki oyunlardan adam akıllı, gerisi yok 11.0 level shader 10.1 DX hatası geldiğinden, oynanmıyor.

1627430536061.png

Son düzenleme:
Çözüm

Eki Görüntüle 1120403
Ne kadar sevindim umarım başka hatayla karşılaşmazsınız, çözüldü işaretleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı