Çözüldü HDD kendi kendine doldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

slayerdutch

Hectopat
Makaleler
8
Merhabalar. Ben aylar öncesinde bir oyuna 270 TL ödemeyeyim diye torrent olarak indirmiştim. Ama Steam'deki indirili oyunlarım hep silindi sayılmıştı. Aylar sonra bu durumu çözmeyi başardım. Ama kötü bir şey oldu. Harddisk'im tamamen doldu. Bitirdiğim oyunları silmeye çalıştım ama olmadı. 1 TB'lık Harddisk bir anda doldu. Nasıl bir çözüm bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam Kutuphanesi 2 512 GB yer kaplıyor.

İçinde oynamadığınız oyunları silmeyi deneyebilirsiniz.
Ama buradaki anormallik şöyle: Ben bu bilgisayarı yeni aldığım günlerde çoğu oyunu kurmuştum ve hala baya boştu ama bu hata yüzünden oyunları 2. defa kurunca herhalde böyle oldu.
Tamam arkadaşlar sorunu galiba çözdüm. Dün babam Kaspersky'dan kod istediler aldım ve karantinadaki virüsleri sildim oldu. Mesaj atanlara teşekkürler.
Bir şey çıkmadı. Kaspersky'dan tarama yaptım.
Bir şey daha soracağım. Eset anti virüs işe yarar mı sizce?

Bunu indirip disk içinde analiz yapın tavsiyem.

Neyin çok yer kapladığını gösterir.

Anlamadım yani, burada virüs falan yok.

Dosya Ekleri

• 2021-03-29 (2).png
    2021-03-29 (2).png
    1,4 MB · Görüntüleme: 28
Steam Kutuphanesi 2 512 GB yer kaplıyor.

İçinde oynamadığınız oyunları silmeyi deneyebilirsiniz.
Ama buradaki anormallik şöyle: Ben bu bilgisayarı yeni aldığım günlerde çoğu oyunu kurmuştum ve hala baya boştu ama bu hata yüzünden oyunları 2. defa kurunca herhalde böyle oldu.
Tamam arkadaşlar sorunu galiba çözdüm. Dün babam Kaspersky'dan kod istediler aldım ve karantinadaki virüsleri sildim oldu. Mesaj atanlara teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı