Deprem bölgesinde faturalar nasıl olacak?

Daha fazla  
Merhaba, evde internet olarak Millenicom kullanmaktayım. Mobil olarak Türk Telekom, Vodafone; TV olarak da Tivibu, Digiturk aboneliklerim var. Fatura kesim tarihi çoktan geçmesine rağmen Digiturk harici fatura çıkaran olmadı. Yalnızca Digiturk fatura çıkardı. Bu diğer faturalar ne olacak? Ertelendi mi veya fatura kesilmeyecek mi? Bununla ilgili hiçbir açıklama bulamadım.

Merhaba, evde internet olarak Millenicom kullanmaktayım. Mobil olarak Türk Telekom, Vodafone; TV olarak da Tivibu, Digitürk aboneliklerim var. Fatura kesim tarihi çoktan geçmesine rağmen Digitürk harici fatura çıkaran olmadı. Yalnızca Digitürk fatura çıkardı. Bu diğer faturalar ne olacak? Ertelendi mi veya fatura kesilmeyecek mi? Bununla ilgili hiçbir açıklama bulamadım.

Müşteri hizmetlerini ara hasar tespiti yapıldıysa cayma bedeli olmadan iptal edebilirsiniz tüm firmalar yapıyor mu bilmem.

Ama şimdi kesmediler diye sonra kesmezler diye bir şey yok illa keserler ama bir 2-3 hafta içinde olmaz merak etme.

Müşteri hizmetlerini ara hasar tespiti yapıldıysa cayma bedeli olmadan iptal edebilirsiniz tüm firmalar yapıyor mu bilmem.
İptal gibi bir düşüncem yok sadece fatura kesilmeyince ödeme nasıl olacak diye merak ettim.

Ama şimdi kesmediler diye sonra kesmezler diye bir şey yok illa keserler ama bir 2-3 hafta içinde olmaz merak etme.
Bence de sonra kesilecek ama bu defa da diğer ayın faturasıyla birlikte kesilecek. İki aylık fatura olacak yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı