Deprem bölgesine nasıl destek olabilirim?

Thomas Musk

Kilopat
Daha fazla  
1- Oturduğunuz bölgede veya ilçede yardım toplama yerlerine kullanmadığınız, battaniye, bebek bezi gibi günlük ihtiyaçlarda lazım olacak eşyaları o bölgelere bırakabilirsiniz.

2- Deprem bölgesini desteklemek için aşağıdaki bağış linklerini kullanabilirsiniz.
Ayrıca ByNoGame üzerinden belirli yayıncılara destek olup, deprem bölgesine bağış yapabilirsiniz.

Global bağışlar için:
Daha fazla detaylı bilgiyi bu siteden alabilirsiniz;
Bilinmedik ve alakası kişilere veya Afad/Ahbap derneği olarak tanıtan insanlara paralarını yollamayın. Yukarıdaki yazmış olduğum linklerden başka bir yere bağış yapmayın.

1- Oturduğunuz bölgede veya ilçede yardım toplama yerlerine kullanmadığınız, battaniye, bebek bezi gibi günlük ihtiyaçlarda lazım olacak eşyaları o bölgelere bırakabilirsiniz.

2- Deprem bölgesini desteklemek için aşağıdaki bağış linklerini kullanabilirsiniz.
Ayrıca ByNoGame üzerinden belirli yayıncılara destek olup, bağış yapabilirsiniz.

Global bağışlar için:
Daha fazla detaylı bilgiyi bu siteden alabilirsiniz;
Bilinmedik ve alakası kişilere veya Afad/Ahbap derneği olarak tanıtan insanlara paralarını yollamayın. Yukarıdaki yazmış olduğum linklerden başka bir yere bağış yapmayın.

Hocam bazı ilk ve ortaokullardan da malzeme yardımı yapılabiliyor değil mi?

Yardım toplama yerlerinde paketlemeye ve taşımaya yardım edebilir miyiz yoksa belediye çalışanları tarafından mı yapılıyor?

Geri
Yukarı