Deprem psikolojimi bozdu

Deprem bölgesindeyim bugün öyle uzun geçti ki saatlerdir 13 saat civarı arabadayım 2 tane 8'e yakın deprem yaşadık evimizin çökmesinden çok korkuyorum o kadar alın teri. Yani bizi yaşayanlar anlar ne olur yardım edin.
Allah yardimciniz olsun inşAllah. Elimden geldigince yardim gondermeye calisiyorum. 500 liram vardi yardim olarak gondermesi icin Anneme verdim.

Keşke çoğu insan sizin gibi olsa hocam :) .
Estagfurullah hocam. Uzuluyorum orada insanlar zor durumda ben buruda evde oturamiyorum dusunup duruyorum surekli. Keske gidip yardim edebilsem.

Geçmiş olsun. Evinizi, arabanızı dert etmeyin. Sigorta böyle günler için var. Van depremini (Van Edremit merkezliydi deprem ve ben Edremitte yaşıyordum) yaşayan birisiyim, sizinkine benzer şiddetteydi. Ben de çok korktum ve etkilendim ama hayat devam ediyor. Bugünler de geçecek. Sadece gece uyurken birkaç gün sonra deprem falan kalmayacak her şey normale dönecek diye inanarak uyu.

Deprem bölgesindeyim bugün öyle uzun geçti ki saatlerdir 13 saat civarı arabadayım 2 tane 8'e yakın deprem yaşadık evimizin çökmesinden çok korkuyorum o kadar alın teri. Yani bizi yaşayanlar anlar ne olur yardım edin.
Allah yardımcınız olsun.

Estagfurullah hocam. Uzuluyorum orada insanlar zor durumda ben buruda evde oturamiyorum dusunup duruyorum surekli. Keske gidip yardim edebilsem.

Aynı dertteyiz kardeşim vallahi haklısın daha demin canlı yayını izliyordum aklıma geldi biz evde otururken onlar dışarının buz gibi soğuğuyla hem enkaz altında hem de hayatta kalmaya calışanlar var diyorum ki keşke gidip yardım edebilme gibi bir imkanımız olsa.

Evden telefon para laptop bilgisayar gibi eşyalarınızı almanızı öneririm eğer evinizde bir hasar yoksa var ise yetkililere ulaşıp alabilirsiniz evinizi ise dert etmeyin geri veriyorlar evlerinizi Elazığ depremi ve İzmir depreminde olduğu gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı