Depremde kuşum kanadının üstüne düştü

Sabitle kırılmış olabilir sargi bezi ile sar kanadını uzunlamasina aç sargila sonra eski haline getir .
Hocam bu işlerde pek tecrübeli değiliz, daha da sakatlamak istemem, veterinere götürmek istiyorum fakat dışarısı aşırı soğuk hasta olur diye korkuyorum. Keyfi yerinde aslında, kafesinde hopluyor zıplıyor, yemini yiyor suyunu içiyor fakat kanadı sürekli havada.

Çekmek isterim fakat bizi görünce fazla hareketleniyor, biraz dinlensin diye görüş açısına girmemeye çalışıyorum.

Ağrısı olsaydı bir köşeye çekilip günboyu orada dururdu büyük ihtimal incitmiş
Yok hocam dediğim gibi fazlasıyla hareketli, sadece kanadı sürekli havada, ortalama ne kadar sürede geçer ve bir şey yapmamız gerekir mi sizce? Dediğim gibi sargılamak isterim ama hiçbir bilgim yok daha önce böyle bir olay yaşamadığımdan dolayı.

Edit: Şimdi bir daha baktım kanadını indirmeye başlamış, eskiden full havada tutuyordu artık yavaş yavaş indiriyor.

Yok hocam dediğim gibi fazlasıyla hareketli, sadece kanadı sürekli havada, ortalama ne kadar sürede geçer ve bir şey yapmamız gerekir mi sizce? Dediğim gibi sargılamak isterim ama hiçbir bilgim yok daha önce böyle bir olay yaşamadığımdan dolayı.

Edit: Şimdi bir daha baktım kanadını indirmeye başlamış, eskiden Full havada tutuyordu artık yavaş yavaş indiriyor.

Benim kuşum kapının arasına sıkışmıştı veterinere götürmüştüm antibiyotik vermişti
Sizde vitamin varsa suyuna katın veya istirahate bırakın bence kuşu

Tüyde kanama yok değil mi?
Yok hocam, hiçbir kanamaya sahip değil.

Benim kuşum kapının arasına sıkışmıştı veterinere götürmüştüm antibiyotik vermişti
Sizde vitamin varsa suyuna katın veya istirahate bırakın bence kuşu
Vitamin koyduk zaten suyuna hocam. Şu an karşısından çekildik farklı bir odadayız, o da kendi kendine zıplıyor hopluyor kafesinde :D.

Geri
Yukarı