Depremler bittikten sonra ürünlerin fiyatları artar mı?

Merhaba. Merak ettiğim bir konu vardı. Hâlâ artçı depremler devam ediyor. Depremler kesilirse ürünlerde fiyat artışı olur mu? Ürün dediğimde yiyecek, içecek, elektronik vs. sahi şimdi bile fırınlarda ekmeği 20 TL'ye suyu 10 TL'ye satan var. Diyorum ki satacağım şeyleri şimdi satıp kurtulayim mi yoksa bekleyeyim mi? ( ev hasarlı olduğu için elektronik eşyaları elimden çıkarıp bir an önce param olsun diyorum. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Merak ettiğim bir konu vardı. Hâlâ artçı depremler devam ediyor. Depremler kesilirse ürünlerde fiyat artışı olur mu? Ürün dediğimde yiyecek, içecek, elektronik vs. sahi şimdi bile fırınlarda ekmeği 20 TL'ye suyu 10 TL'ye satan var. Diyorum ki satacağım şeyleri şimdi satıp kurtulayim mi yoksa bekleyeyim mi? ( ev hasarlı olduğu için elektronik eşyaları elimden çıkarıp bir an önce param olsun diyorum. )
Bizim millet kimi gördüyse ayakta öpüyor. Her şeyin fiyatı tabii ki artacak. Eşya konusunda bir fikrim yok.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi önemli sanayi ve ticaret bölgelerimizden birisiydi. Ekonomiye illaki etkisi olacaktır. Ki oradaki insanların batıya göçmesi, talep artışı olacağı için de ekonomiye etki edecektir.

Linç korkusuyla zam yapmıyorlar durgun bir anda yapacaklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı