Seçim sonrası laptop fiyatları artar mı?

Cawnso

Hectopat
Yer
Nazilli
Daha fazla  
Merhaba malumunuz 14 Mayıs'ta seçim olacak sizce seçim öncesi ya da seçim sonrası Gaming laptop ve kasalarda bir artış olur mu? Sizce şimdiden alınır mı? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne olacağını söylemek zor. Malum Türkiye'de bir ürün satın alırken en iyi zaman o andır. Geçen gün CS:GO skini bakıyordum 650₺'ydi bir ara alırım dedim, skin şuan 1000₺ oldu :D

(AK-47 / Anubis'in Lejyonu)

Seçimlerden sonra dolar düşse bile bir anda düşmeyeceği için alabileceğiniz en erken zamanda alın derim.

seçim sonrası doların artma imkanı çok düşüktür çünkü şuan olan iktidar kazansa dahi elinde bulundurduğu kitleyi kaybetmemek için doları yükselmesine izin vermeyecektir ki iktidar değişiminde 100%99 dolar düşecektir dostum

Yok yani dolar durumu var seçim öncesi olduğu için sizce iktidar fiyatları tutuyor mu seçimden sonra yükselir mi inanılmaz şekilde.

Sözde zam gelecekti telefona vs. elektroniğe ama seçimden önce tepki çekmemek için getirmediler. Bir de @Recep Baltaş sanırsam bir şey paylaşmıştı ihtiyacınız olan ne varsa alın gibisinden, sanırsam yine kapıda bir zam var.

Geri
Yukarı