Derbide kazanan Fenerbahçe!

Kadıköy galibiyetinde bayram yaptık çünkü biz sizi kalenin içinden atılan kıytırık golle 1-0 değil, şiir gibi atılan gollerle 3-0 yendik.
Ayrıca biz size maçı kazanıp sevindiğiniz için bir şey demiyoruz ki? Galatasaray'ın 1 hafta sonra şampiyon olacağını bile bile niye bu kadar havalara girdiniz diyoruz. Bu maçla beraber şampiyonluğu da alsan amenna, istediğin kadar sevin ama şampiyonluk hala Galatasaray'da.
Bu lige bakarak öğrendiğim tek şey hiçbir şeyin kesin olmadığıdır. Maçtan önce GS taraftarı şöyle atıcaz şöyle yenicez diye atıp tutuyordu. Konyayı o kadar küçümseme 3 senedir kendi evinde GS'yi yeniyor. Fener maçına da garanti bakıyordunuz isabetli şutunuz yok. Bunları küçümsemek için söylemiyorum bu arada alınma.

@Wlixe hakem olmasa 3 4 0 da biterdi. Onu da Mourinhoyla yaparız seneye artik.
Dönüp dolaşıp yine aynı yere getiriyorsun konuyu, diğer konuda bu yüzden seninle tartışmayacaktım aslında ama yine buradayız. Hiçbir şey yapamazdın inan.
Şampiyonluk konusunda da o kadar emin olma bu hafta tarihi fark diye geziyordunuz şut çekemediniz.
Siz şut çektiniz mi sanki? Maçta isabetli şut diye geçen şutunuzla kale arasında 10 santimetre var.
2 takıma da beraberlik yetiyor o maçta; ayrıca Konya maçında oyuncular, teknik direktör, yönetim, kısacası herkes korkuyla oynayacak çünkü eğer Konya maçı kaybedilirse bu takımda kimse kalmaz.

@Wlixe e işte 10 cmden 100'luk çektik fredin pozisyonu var iki tane. 10 kişi ne yapalım hakem biçti. Gerçi seni ciddiye bile almamak lazım 10 kişi rezil olmuşsun 11 kişi bir şey yapamazdin diyosun.

@Wlixe Kerem Demirbaydan iyi bence de kalsın.
Dayı bu maç gerçekten kötüydü ama genel olarak kunduralarını boyatır MHY denen söğüşçüye.
Fenerbahçe'de olduğu süre boyunca hiçbir şey yapmayan, bir şey yapıyormuş gibi gözüküp takımda kalmak için amigoluk yapan ve yıllık 15 milyon TL'yi cebine indiren MHY'nin sonuna kadar destekçisiyiz.

Dönüp dolaşıp yine aynı yere getiriyorsun konuyu, diğer konuda bu yüzden seninle tartışmayacaktım aslında ama yine buradayız. Hiçbir şey yapamazdın inan.

Siz şut çektiniz mi sanki? Maçta isabetli şut diye geçen şutunuzla kale arasında 10 santimetre var.
2 takıma da beraberlik yetiyor o maçta; ayrıca Konya maçında oyuncular, teknik direktör, yönetim, kısacası herkes korkuyla oynayacak çünkü eğer Konya maçı kaybedilirse bu takımda kimse kalmaz.
21-22 sezonundaki Galatasaray'ı hepimiz hatırlıyoruz dostum yani öyle takımda kimse kalmaz falan hikaye. Ona göre Galatasaray diye bir kulüp kalmazdı o sezon ki performansıyla. Galatasaray'ın 20 takım arasından 15. sıraya kadar düştüğü zamanlar oldu.

Sizin zeka seviyenizde td var 10 kişi yenilip keşke rakip 11 kişi kalsaydı diyor.
O hele inanılmaz bir cevap ya. Kırmızı yedikten sonra az da olsa performanstan düşmesine rağmen FB çok daha iyi oynadı.

21-22 sezonundaki Galatasaray'ı hepimiz hatırlıyoruz dostum yani öyle takımda kimse kalmaz falan hikaye. Ona göre Galatasaray diye bir kulüp kalmazdı o sezon ki performansıyla. Galatasaray'ın 20 takım arasından 15. sıraya kadar düştüğü zamanlar oldu.
Kimse kalamaz derken o anlamda değil. O sezon zaten baştan sona rezalettik. Bu sezon taraftar bu kadar umutlandırılıp, Fenerbahçe son 2 maç kala 6 puan geriye düşürülüp de şampiyonluk verilirse kıyamet kopar. O sezon zaten şampiyonluk umudumuz yoktu bizim.

@Wlixe e işte 10 cmden 100'luk çektik fredin pozisyonu var iki tane. 10 kişi ne yapalım hakem biçti. Gerçi seni ciddiye bile almamak lazım 10 kişi rezil olmuşsun 11 kişi bir şey yapamazdin diyosun.
Sizin zeka seviyenizde td var 10 kişi yenilip keşke rakip 11 kişi kalsaydı diyor.
Boşuna demiyoruz Fenerliye konuşmak duvara konuşmakla eşdeğer diye. Dön dolaş yine aynı yere gel. He hakem he. He 10 kişi he.
Şu maçı izleyip yorum yapsaydın keşke de 2 konuda da sayfa sayfa tartışmasaydım senle.

Kimse kalamaz derken o anlamda değil. O sezon zaten baştan sona rezalettik. Bu sezon taraftar bu kadar umutlandırılıp, Fenerbahçe son 2 maç kala 6 puan geriye düşürülüp de şampiyonluk verilirse kıyamet kopar. O sezon zaten şampiyonluk umudumuz yoktu bizim.

Boşuna demiyoruz Fenerliye konuşmak duvara konuşmakla eş değer diye. Dön dolaş yine aynı yere gel. He hakem he. He 10 kişi he.
Şu maçı izleyip yorum yapsaydın keşke de 2 konuda da sayfa sayfa tartışmasaydım senle.

Yani şahsen bu lafa katılmıyorum sonuçta bu takımları tutan hepimiz Türk'üz aynı yapıdayız aynı taraftar tipi BJK'de, GS'de, FB'de de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı