Deri çatlakları deri sarkmasına neden olur mu?

RAZI

Centipat
Daha fazla  
Evet, arkadaşlar karnımda omuzlarımda ve kalçamın oralarda deri çatlakları var. Bu deri çatlakları deri sarkmasına neden olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Deri çatlakları deri sarkmasına sebep olur. Lifler yırtılınca derinin elastikliğini kaybetmesine sebebiyet veriyor. Görüntü olarak biraz kötü durur ama sanmıyorum çok da rahatsız edeceğini. Tedavisi de var sanıyorum.

Deri çatlakları deri sarkmasına sebep olur. Lifler yırtılınca derinin elastikliğini kaybetmesine sebebiyet veriyor. Görüntü olarak biraz kötü durur ama sanmıyorum çok da rahatsız edeceğini. Tedavisi de var sanıyorum.

Görüntüsü kötü olsun sadece derim sarkmasın.

Peki sarkan derinin altına kas yaparsak deri sarkması gider mi?

Görüntüsü kötü olsun sadece derim sarkmasın.

Peki sarkan derinin altına kas yaparsak deri sarkması gider mi?
O kadar detaylı bilmiyorum. Ama vücudunu büyütürsen deri de sıkılaşacaktır diye düşünüyorum. Gene de belli bir yaş sonrası gene de göze batmaya başlayacaktır. Tedavi yöntemleri varmış sanırsam. Hiç araştırdınız mı? Bu iki bilgiyi de bir arkadaşım aracılığıyla biliyorum. Aynı sorundan muzdaripti. Ama spor yapıyor ve şu an deri sarkması yaşamıyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı