Deri Hobisi ile ilgilenenler

Bu hobiye ben de meraklıyım son zamanlarda fakat hammadde ve aletlerin temini konusunda işime yarar bir bilgiye ulaşamadım. Bu konu hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz? Deriyi nereden, nasıl bir fiyata temin ediyorsunuz; ne tip aletler kullanıyorsunuz?

Bu hobiye ben de meraklıyım son zamanlarda fakat hammadde ve aletlerin temini konusunda işime yarar bir bilgiye ulaşamadım. Bu konu hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz? Deriyi nereden, nasıl bir fiyata temin ediyorsunuz; ne tip aletler kullanıyorsunuz?
instagram üzerinde deri satışı yapan hesaplar mevcut.

Malesef malzemeler pahalı, tıpkı diğer hobiler gibi... Ben deriyi parça deri olarak aldım, desi hesabı alırsanız çok pahalıya geliyor kg hesabı satan yerler var. Sonuçta ilk denemeler yapılacak ve hatalar olacak. Ona göre uygun fiyatlı derilerle başlamakta fayda var. Başlangıçta çok fazla malzeme almak yerine zamanla ihtiyaca göre diğer malzemeleri almak daha mantıklı olacaktır.

Merhaba arkadaşlar;

Bu sıralar deri hobisiyle ilgilenmeye başladım. Ufak tefek kartlık, bileklik yaptım ve geliştirmeye çalışıyorum. Sizlerden de bu hobi ile ilgilenen varsa bilgi alışverişi, kalıp paylaşımını bu başlık altında yapabiliriz diye düşündüm.
Merhaba arkadaşlar;

Bu sıralar deri hobisiyle ilgilenmeye başladım. Ufak tefek kartlık, bileklik yaptım ve geliştirmeye çalışıyorum. Sizlerden de bu hobi ile ilgilenen varsa bilgi alışverişi, kalıp paylaşımını bu başlık altında yapabiliriz diye düşündüm.

@Ercan OZAN
Bu deriyi 15 TL'ye aldım.
IMG_20210605_132538.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı