Deri soyulması

yucewalden

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Doktora gittim ve kan tahlili yaptım. Sonuçlarda hiçbir sorun yok ama hala deri soyulması devam ediyor. Ne yapmaliyim? Cildiyeye mi gitmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Doktora gittim ve kan tahlili yaptım. Sonuçlarda hiçbir sorun yok ama hala deri soyulması devam ediyor. Ne yapmaliyim? Cildiyeye mi gitmeliyim?
Hocam moralinizi bozmak istemem ama Omicron belirtilerinde deri soyulmasıda var.

Hocam daha yeni PCR testi yaptırmıştım ben.

Yok hocam ben sadece önlem amaçlı bir görünün diye teste gidin anlamında demiştimde testi yaptırmışsınız ve korona ile alakası olmadığına göre bence görünün cildiyeye.

Hocam bu yaralar kendiliğinden mi oldu?

Yara dediğiniz soyulma ise evet bir anda oldu hiçbir şey yokken kan testi yaptırdım bir şey çıkmadı şekerimi ölçtüreceğim yarın gidip ağzım sürekli kuruyor idrarımı tutamıyorum sürekli halsizim 1 haftadan fazla bir süredir eğer cildiyeye gidersem farklı bir şey yapacaklarını düşünmüyorum kan testi alırlar vesaire ayrıca konsantrasyonum çok çabuk bozuluyor uykuma dikkat ettiğim halde ve birkaç saat önce bulanık görmeye başladım baktığım yerleri normalde de gözlerim bozuktur ama gözlüğümü takınca görmek istediğim yeri net bir şekilde görebilirim çok tuhafıma gidiyor. Normalde bugün gidicektim pazar günü poliklinkler kapalı olduğu için yarın gitmeye planlıyorum.

Geri
Yukarı