Deri ve Zührevi Hastalıklar “Cildiye” Randevusu Alınamıyor

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Abi 3 aydır uğraşıyorum randevu alamıyorum. Öyle bir duruma geldim ki Avrupa Yakası, Anadolu Yakası neresi olursa razıyım imkanım olsa özele gideceğim ama imkanım yok.
Egzama denen bir illetle 6 senedir savaşıyorum.
Fakat yüzümde yaralar açılıyor durduk yere ve yüzümde adeta kesik izleri gibi tüm yüzümde ciddi acı ve yaralar çıkıyor.
Bu randevu sistemi beni o kadar yordu ki inanın çok acı çekiyorum yetişkin hasta bölümünde cildiye bölümü yok şimdilik bir nebze Aleo Vera ile cildimi sakinleştiriyorum ama ne zamana kadar böyle olucak 😩

Ben de bir sıkıntımdan dolayı cildiye randevusu almak istiyorum ama gerçekten hem uygulamada hem de telefonda aradığımda İstanbul üzerinden hiçbir cildiye randevusu bulamıyorum. Garip, acaba cildiye kliniği komple kapatıldı mı?

Saat 16.00 olduğunda MHRS üzerinden randevu almayı denediniz mi? Yeni randevular bu saatte açılıyor.
15:55 alarm kuruyorum ama alamıyorum hocam yoruldum artık alabilsem 1 senelik ilacımı rapor yapıyorlar ciddi bir hastalığım olduğundan.

@Luminous Valentine Çok kötüyseniz herhangi bir hastaneye gidip randevusuz bakılmasını isteyebilirsiniz 1-2 tanesi belki başından atar seni ama birisi bakar illa çok kez öyle yaptım ben.

Yok hocam, bakmıyorlar. Randevu al gel, diyorlar.

Talep ilettim inşallah 3 aydır dönülmeyen talebe dönerler

Dosya Ekleri

• BE6A037B-8E82-4DF3-96A7-A949E0E3F7E1.png
    BE6A037B-8E82-4DF3-96A7-A949E0E3F7E1.png
    176,4 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleme:
@Luminous Valentine O işler zaten doktora göre değişiyor bazı doktorlar bakıyorlar randevusuz ama egzama ile ilgili söyleyebileceğim bir şey varsa o da cildiye doktorunun bu hastalığa pek ilgili davranmadığı. Bir ilaç yazacak gönderecek seni abimde aynı hastalık var yıllardır doktorlardaydı çözüm bulamadı akışına bıraktı genelde şehir ortamlarından uzak durmaya ve stresiz yerlerde kalmaya çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı